bugün

cevabı olmayan sorudur.

Malumunuz kendisi daha önce hoca efendi, fethullah gülen cemaati, paralel yapılanma, fetö kelime evrimine girdiğinde "biz kandırıldık milletimiz affetsin" demişti, ama dün "ben hiç kandırılmadım" diyor.
bu soru işaretini giderebilecek akboylar aranıyor!

görsel

edit:eksileyen akpçocuğu cevap versinde bilelim *

canım ya reyizlerinin gaflarını düzeltmeye çalışırlar aslında öyle demek istemedi şöyle dedi... arkadaş adam "kandırıldık" diyor sonrada " ne kandırdım, ne kandırıldım" diyor.
(bkz: akboyların uğramadığı başlıklar)
kendisine sorarsanız sabah evet öğlen hayır akşam belki gece acaba sabaha doğru kesinlikle cevabını alacağınız sorudur. hadi adamın kafası karışık neticede siyasetçi tek bir adam peki onu takip eden milyonlarca insana ne diyeceksin ? bir tanesi kalkıp sormuyor neden iki farklı söylemde bulunuyorsun sürekli diye. dün trt de gene şer üçlüsü program yapıyordu adamlar hala chp aşağı kılıçtar yukarı sallayıp duruyorlar kabataş yalancısı ile beraber. bir tanesi bir kere bile demiyor neden acaba bir öyle bir böyle söylüyor diye..
kandırılmadı ise haindir.
kandırıldı ise yetersizdir istifa etmesi gerekir.
her zaman memleketi için herşeyi yapar ama nedense hep kandırılıyor.

fakat şöyle bir şey var meydanlar da toz bırakmaz.

" bizi kandıramazsınız!! eyy cehape, eyy amerika!" bunu der ama fetö kandırır, pkk kandırır, hdp kandırır, amerika, avrupa kandırır ama lafa gelince bizi kandıramazsınız!
kandırıldı mı, kandırılmadı mı, göz mü yumdu, ortak mı çalıştı, sütten çıkmış ak kaşık mı yoksa her şeyi başı mı insan merak ediyor sorusudur.
cevabı buga girmiş sorudur. evet hayır hayır evet yani hayır evet, dış güçler terörüs fetö.
görsel
anladıysam siksinler!
referandum öncesi cevabı merak edilen sorudur.
Göz yumdu. Eline geçen fırsatı değerlendirmek için. Bunu da iyi değerlendirdi. Ölen onca insana yazık oldu.
Erdoğanın ki pek kandırılma değildi hepsinde bir hedefi vardı başaramayınca halka dürüstlüğümüzden? kandırıldık demiştir.
Akp seçmeni ; onu kimse kandıramaz, o dünya lideri...

Erdoğan; evet kandırıldık...

Akp seçmeni ; aday mı var sanki, kime oy verecez?
Bu nasil soru ya? Sayin cumhurbaskanimiz kendi soyledi ya "kandirildik, aldatildik" dedi ya.
Biz de beyan esastir arkadasim. ben onun soyledigi her seye inaniyorum. bazen celiskili soylemleri oluyor tabii ama, benim etrafimda abi, kardes bildigim insanlarin bile celisikli soylemleri olabiliyor. insanlik halidir, ben inaniyorum yine de.
hiç kandırılmadı kabataş olayı da gerçekti. oldu mu ?