bugün

Elbette haşa Tayyip Erdoğan peygamber değil bu sadece ufak bir mantık yürütmedir. Yani Tayyip Erdoğan allah katında ricada bulunsa biz sefil kulların günahları affolunur mu? Bu kadar. Basit bi sorudur ve tasavvuf, fıkıh ve içtihad üstadları konuyu açıklarlarsa ortadaki bulanıklık kalkmış olur.
Yobaz kafası arkadaş bişey diyemiyorsun.
olum ne saçmalıyosunuz lan,şerefsize bak bide tayyip erdoğan demiş,hazreti tayyip diyeceksin!
Normal bir müslüman insanın birbirine dua etmesi Allah'ın katında belki kabul buyrulur bilemeyiz. Allah katında o da normal bir insan kulu sadece.
ne sacma sapan basliklar bunlar.

affetmek sadece allah'a(c.c) mahsustur.
hz peygamberimiz(s.a.v) oz kizi hz fatima'ya bile "ben seni kurtaramam, bana guvenme." demistir.
mübarek kişilerin şefaatini inkar eden yandaş müslümanların itiraz ettiği sorudur.

sebep? yahu kendisine "allah'ın vasıflarına sahip" dediniz, "allah'ın elçisi" dediniz. bu kadar mübarek saydığınız bir kişinin şefaatinden hayır beklememek oluyor mu?

tez kaçaksaray'ın kapılarına varıp, demirlerine çaput bağlayın a itikadı bozuklar!..
Ben inanıyorum ki bizim ülkemizde bu saçmalığa inanacak insanlar oldukça fazla hatta yakın zaman cennetten yer satması bile beni şaşırtmaz.
güncel Önemli Başlıklar