bugün

lan bi defol git. sabahtır adam kadınlara hakaret ediyor müdahale eden yok.
yürüyüş, atletizm ve bisiklet sporlarını yapanların yüzüne söylenmeyecek laftır. söylediğinizde hastanelik olmanız işten bile eğildir.
yavrucum bırakın bu işleri kendi işinize bakın.
Geçenlerde 2 adet trol donuzlamistim. Sanırım onlardan biri, iyi yapmışım.
laaa spora giderken ben de tayt giyiyorum, o zaman ben de fahişeyim. hepimiz fahişeyiz lan

edit: termal tayt , şortun altına...
tanrı insanlara akıl, vicdan ve erdemlik dağıtıyorken bu coğrafyayı yalap şalap geçmiş galiba.

adamın zihniyete bak. bir gram çalışan beyin belirtisi gösterememiş bozuk çin malı olmakta kolay değil hani.
Eger senin hala yasamak icin tukettigin caba seni buralara getirip bulari yazdirisa senden ala kiyamet alameti yoktur kafir enigi . Ulan domuz beslesem gunaha gimem senle ayni cografyayi paylasiyorum die girdiim kadar . Ismine sokayim senin bu gece menelaus un annesini taytla hayal edip 31 cekicem.
Senin de alametinin de taytının da trollüğününde cehaletinin de geri zekalılığının da, ta bilmem neyini bilmem ne edeyim denilesi başlık sıçıntısıdır. Bülent arınç ne demiş; şeyini şeyettiğimin şeyi..
fahişelik vb. bilmem ne giydiğinle belli olmaz. kafa yapınla belli olur. türkiye de ki hemen hemen her kadının (bu tespiti açanın ailesininden birilerinin) tayt giydiğini varsayacak olursak kendi ailene de hakaret ediyorsun.
Yine trollüğü yanlış anlayan bir mal beyanı. Yavrucuğum size ne yaptılar böyle! Nasıl bu hale gelebildiniz? En vasıfsız en dipteki insandan bile söküp atması çok zor olan öz saygıyı nasıl kaybedebildiniz. Çevrenizden, Böylesine acınacak seviyede ilgi açlığına düşecek kadar dışlanmanıza ne sebep olmuş olabilir ki! Artık her ne yaşadıysanız çok takmayın, bir gram da olsa kendinize saygınız olsun. Bak fahişelikle itham ettiğiniz insanları saymıyorum bile, boş verin onları kendinize saygınız olsun yeter.
kışın motor kullanırken annemin taytını giyiyorum,kevaşeyim.
oldu mu amk sığırı?
bu başlığı açanın ailesindeki kadınlara danıştığı şüphe götürür.