bugün

şeytana çalışıyordur. niyeti; erkekler orama burama bakıp iç geçirsinlerdir. gidip tecavüz edersin o zaman suç senindir. hayvansındır. ayısındır. idam edilmen lazımdır.

cinsel tahrik neden suç değildir? o taytan belli olan kukunuza sokayım hemi.
Evet arsız ırz düşmanıdır. Erkeğin tahrik mekanizmasını hareketlendirip onları günaha sürükler.
(bkz: dar giyen erkek şeytanın oğludur)

edit: yağsın eksiler efenim. Kadına kapan diyen adamlar başında takkeyle mi geziyor sokakta?

kas yapmış erkekler, kadınları tahrik etmiyor mu? aaa

kadın giymesin yerine erkek bakmasın diyebilecek yürek yok tabi. köpeğe tecavüz eden adamın akranları sizi. o köpekte kuyruk salladı tabi.

çirkinler sizi: http://www.youtube.com/watch?v=JPVZYMOHci8
Uludağ sözlük yazarlarının akıllarının götleriyle yer değiştirmesine sebep olan kızdır.

Bu gidişle tecavüze uğrayan kız hapse atılacak, tecavüz eden kişi mağdur olarak tazminat alacak bu ülkede. Olmaz olmaz demeyin, özellikle böylesine bir ülke için.
insanın beynini tahrik ederek zorla insanı günaha sokuyordur. Şimdi iki tane geniş çıkar bakmayın der. E kusura bakma da neden bakmayayım o kızın kalçasına kızlar bile bakıyorsa hep erkekte mi suç yani.
kızlar da bunun farkında bence ve hoşlarına giden bir durum oldu bu artık. eskiden edeb denen şey övünç kaynağı olurken şimdi kim kaç erkeğe otuzbir malzemesi olmuş bunla övünür oldu. açıkçası tayt çok güzel yakışana ama yakışıyor işte kardeşim giymeyin bizi günaha sokmayın. belki ben sadece aklımdan geçiririm bunları ama sapkın insanlar direk gelir eller yada tenhada kıstırır yapar yani bişeyler. insanların sapkın duygularını ortaya çıkarmalarına yardımcı olmayın.
edit: yada giyin mk bana ne gözlere şenlik.
şeytanın kuklalarıdır. sözlükteki taytlı amcıklar eksilemeye devam ediyorlar. oysa amı olanın dini olmazmış dediklerinde götümle gülmüştüm. meğer doğruymuş.
o zaman noel baba geyikleriyle şeytanın ta kendisidir. şimdi büyük oyunu anladınız mı?
giydiğiniz o taytlar götünüzde parçalansındır.
o zaman izmir şeytanın kalesidir. diyebilir miyiz? ben evet diyorum.
-tayt giyen şeytanın kızıdır!
+benim için sıkıntı yok abi.
-yani?
+her türlü sikerim.
-??..
+seni de sikerim!
-...
genelde yüzüne güvenmeyenler giyer . kendisine bakılmasını ister bu sefer kaputu belli ederler taytla. ve başarılı da oluyorlar
bisikletçi adamım sürüş sırasında sürekli tayt giyiyorum şimdi ne bok yiyeceksiniz?
"tayt giyen şeytanın kızıysa, başörtülüyken tayt giyenler nedir?" sorusunu sordurur.
karısıda olabilir.

sözlük taytlı yosmalarla doluymuşta haberimiz yokmuş, sizi elime bi verecekler varya sike sike adam ederim ederimde işte
kızların rahat ediyor diye giyindiklerini bilmeyen cahilleri ve hatta kızlarla aralarının iyi olmadığını hatta hiç olamayacağını gösteren asosyal tiplerin bir önermesidir.
Paraları sıfırlayan da şeytanın kayınçosudur.
evet şeytanlar mikrofon sizde.
(bkz: benim öyle bir kızım yok)
Tayt giymiş insana şeytan gözüyle bakmak şeytanın işidir.