bugün

Sorgulanmasi gerekir. Islam fikhina göre pek iç acici degildir zira insanları günaha davet ediyor.

Zulmediyorlar...
insanı hüzne garkeden bir sorudur.

allah bilir sayın namus bekçisi kardeşim.
StabiL. Demin oradaydım. Evet.
Kimseyi ilgilendirmez.
bir erkek olarak;
giyen kişiyi alakadar eder. gerisini bağlamaz.

sanarsın, başkalarına ahlak bekçisi kesilenlerin hepsinin yüzüne nur inmiş. herkes önce kendine baksın derim.
bilemeyiz efenim.

gunah boyutunda kalmış ise, inkara girmemiş ise affedilebilir ama affedilmeme riski herkes için vardir.

bu ne cesaret yiğidim seni tanimak iyorum kıvamında hareketler .bunlar.

günahın buyuklugunden cok kime karşı işlendiği dikkate alınmalı.
Ahirette ve cehennemde sıcaktan eriyen tayt bacaklarına yapışacak ve yine bir erkek bulup yardım isteyecektir.
Elem vericidir.

Ben demiyorum lan kitapta yazıyor.
Yalan söyleyen insanın, hırsızlık yapan insanın, iftira atan insanın, hak yiyen insanın ahiretteki durumu dururken düşünülmesi saçma olan konudur.

Tayt giymek kişinin şahsını ilgilendirir. Günahını da siz değil kendisi düşünsün.
muhtemelen, tayt giyen kadınların dedikodusunu yapan "erkek orospularının" ahiretteki durumu kadar vahim olmayacak durumdur.

"erkek orospusu" kısmının haricindekileri ben demiyorum bu arada, diyen demiş zamanında. kaynakça aşağıda.

* Hucurât Sûresi 12
* isrâ Sûresi 36
* Kasas Sûresi 55
* Mü'minûn Sûresi 3

hadi kavga etmeden oynayın birbirinizle, taş atmayın.
tüm sözlük cennete, kız da cehenneme gideceği için, en azından burayı ilgilendirmeyen durumdur.
sana ne lan elalemin götünden.
Bunca güzelliği yaratan mükemmel mühendis, kusursuz Tanrı elbette ki bu cinsel güdüleri uyandırmaya çalışan kıyafetler giyineni cayır cayır yakacaktır. Allah’ın en sevmediği şeylerden biri de tayt giyen kadınlardır.

Şüphesiz ki onlar tayt giyip şeytana dostluk ettiler.
(bkz: atatürk havalimanı pistlerinin tahrip edilmesi/#43169876) suçunu işleyenlerin durumunu hiç merak etmeyen eblehlere dert olmuştur.

O taytı boklu badeli götünüze sokmak lazım.
Kimseyi ilgilendirmez, ne günahı ne sevabi.
Parlaksa cehennemliktir kaşar,
Mat ise belki kaliteden yirtabilir.
bir kadın olarak tayt erkeğin pantolonu ile aynı şey merak etmeyin kadın tayt giydi diye orospu olmaz ruhu orospu olanlardan korkun onların yatacak yeri yok. kadın tayt giyince kötü dersiniz ama ama bakıp fantezi kurmaktan da geri kalmazsınız bırakın bu işleri.
bilemeyiz ama erkeklere cektirdiklerinin bir hesabi sorulur diye tahmin ediyorum.
o pisliği giymenin bir karşılığı olmalı.

götünü sebil et. ama kötülük ederlersede tecavüz ettiler de.

sen götüne sahip olursan o götün başına bir halt gelmez.
Yobazları ilgilendirmeyen durumlardır. isteyen istediğini giymekte özgürdür.