bugün

SAĞDA SOLDA ÇOK GÖRÜYORUM BU KIZLARDAN BEN. fakirliğini ve acziyetini gözlerinin içindeki umutsuzluktan ve yediği tavuk dönerin yavanlığından anlıyorum. sanki "gel" desen sorgusuz gelecek gibi bir halleri var. sanki etini yediği tavuğun kanatları sırtından çıkacakta yanına kaçak gibi bakıyor hepsi. aah bir de "keççap ve mayonezli olsun nütfen" demeleri yok mu? işte o an kolundan tutup nereye istersen oraya sürükleyebilirmişsin gibime geliyor. tavuk döner yemek bir acziyet ifadesidir. tavuk döner yiyen kadınlar ise hayata karşı yalnızlığını belli ederek isyanlarını dışa vururlar.
Yarrak yiyen kızdan daha gururludur kanımca. Ayrıca yedikleriyle insan değerlendirmek faşizm bile değildir. idiotik eylemdir.

(bkz: mcdonaldstan çıkmayan kız)
(bkz: seni görünce hitlerin bıyığı düştü)
et döner, tavuk döner, keser döner sap girer.*
Zor kız olmak için elli kuruş fazla ödeyerek et döner yemesi gereken kızdır. Bunu gözlemleyen arkadaş dönercide suşi falan mı yiyordu acaba merak ettim?
(bkz: o tavuk döner varyaa)
(bkz: dam üstünde saksağan geldi bana bazı bazı)
(bkz: ne alaka)
tespit sıçan erkeklere yüz vermeyen kızlardır o yüzden çeşitli entrylere konu olurlar...
lüks restoranlara takılan kızlarla kıyaslandığında, evet gerçekten daha kolay kızlardır. yalnız bu başlığı açan arkadaşın toshacklarını yesin o kızlar, tespitte son nokta yapmış kardeşim.
et döner yiyen kızlar zor kızlardır.
allah akıl fikir versin başlığı.
(bkz: yok artık)
evet bi insanların maddiyatıyla dalga geçmediğimiz kalmıştı bunu da yaptık.
resmen ülkenin %99luk kısmına kolay dedin %lik kısım da vegan olduğu için yemiyor.
ayrıca kolay kız yoktur midesine düşkün kız vardır.
yediğine göre kızların zorluk seviyesi
tavuk döner yiyen → beginner
köfte ekmek yiyen →intermediate
waffle yiyen → advanced
kanepe yiyen →expert
havyar yiyen →god
bana sorarsanız beginnerden başlayın alışırsınız.