bugün

uyuyor şuanda. yani bence uyuyor olsa gerek. çünkü bugünkü misyonunu tamamladı. ya da belki de yarın izleteceği videolar için bir ön hazırlık da yapıyor olabilir. çünkü onun olayı bu. her nasılsa, sevemedim ben bu çocuğu.

sende de var di mi lan bu arkadaştan? hani, kendince komik veya etkileyici bulduğu bir videoyu sana bir şekilde izletirken, söz konusu videodan daha çok konuşan tiplerden bahsediyorum. başlıkta ben buna arkadaş dedim ama
kısaca ibne de diyebiliriz. sanki kendi çekmiş de piyasaya sunmuş gibi över de öve ro videoyu. birader, haydi seni kırmadım videoyu izledim, ne bok yemeye bu kadar yorum yapıyon lan? bırak da komikse güleyim değilse senin ağzına sıçayım, kaybolan dakikalarımı seni döverek geri getireyim.

-dostum sen bu videoyu izledin mi komik bak.
-he izledim ben onu.
- bu değildir senin izlediğin bak bu çok komik. sen bunu izlemiş olsan böyle durmazsın.
- lan ne alakası var izledim ben bunu. hiç de gülmedim.
- abi bu başka ya, bak bi bak.
- iyi ver hadi.
- dur şimdi telefonu böyle çevirelim de şeyolsun, büyük ekran izleyelim.
-ee dondu bu?
- donar o bazen. bekle biraz. hah, izle şimdi. çok komik abi ya. hahaa.
- lan daha 2 sn olmadı video başlayalı, ne gülüyosun? ayrıca 10 dk oldu, daha 2. saniyedeyiz. sıkıldım ben.
-dur bak adam burdan gelecek şimdi, sonra da kadına şeyediyo elindekini, neyse izle bak. hahaa.
- dur bakayım..
- gördün mü bak tam alırken kadın gördü onu geri bıraktı. hahaha.
-lan ibne, henüz 4. saniyedeyiz. 15 dk oldu daha video yüklenmedi. anlattın zaten olayı sen.
- niye öyle oldu ki ya. donmuyodu hiç. yüklenir şimdi. ama komik di mi? hahaa.
- sktir git lan burdan.

izlemeyin, izlettirmeyin..
ne yani yorumda mı yapmayalım. replikleri ezberlemek kendi isteğimiz de değil.
Bi video vardı, piç kurusunun biri milletin üzerine su sıçratıyor, gazete okuyan adamın gazetesini yakıyor, giden arabanın içine kedi atıyor sonra topuk yapıp kaçıyor, tazı gibide pezevenk şaka maka. Neyse, yakaladın sen videoyu hemi ?
Hah, o videoyu izletti aynı tip bana, lan 50 kere izlediğim video, tutturdu karşim bak bak şunu izle izle diye, dialog bu;

- olm izledim ben bunu..
+ karşim çok komik ama yaaa,
- ya tamam da izledim yani.
+ hahaha bak bak adam nasıl tırstı gördün mü
- ....
+ hahahahahah kıza bak kıza huhahaha
- .....
+ çocuk altına sıçtı resmen kığkığkığkığ (katılıyor burda gülmekten it herif)
- ....
+ ouuuuuuuşş bu fena yaa adamın yüzünü komple köpük yapıyor bak kığğkığğğğkığğğğğğ
- ..........
+ piç yaaaa Hahahaha
- izdırabını sikyim butonu.
+ neaa Hahahaha
- yok bişiy yok beynini siktiğimin..
arkadaşına o videoyu beğendirmeye ant içmiş arkadaştır.