bugün

çok komikmiş kardeş çok güldüm.
görsel

Bir Osmanlı altını 7.2 gram olduğuna göre 300 kg altın paradan bahsediyoruz.

300 kilo altını zırhlı araçla ancak taşırsın.
40000 altını zarfa bitcoin şeklinde sıgdırmışlar herhalde.
hadi vahdettin, atatürk'ü samsun'a gönderdi diyerek milli mücadelede vahdettinin de payı varmış gibi algı yapsalar dersin ki manipülasyon yapıyorlar. ama bunlar direkt yalan bilgi veriyorlar mizah ayağına.

kadir mısıroğlunun çıraklarından ne bekliyorsunuz. yalan tarihcilikte bir numaralar.
idam fernanı veren kimdi? Ne salak adamlarsınız lan siz. Sike sürülecek akıl, sokağa çıkacak namusunuz yok.
Allahın varlığını hiçbir zaman sorguladım ama tarihi baya sorguladım ayrı ayrı kaynaklar buna yabancı kaynaklarda dahil osmanlıda kendini allahın yerine koyan padişahlar da gördüm ben allahın yer yüzündeki gölgesiyim diyenimi ararsın halkına hitaben konuşurken siz benim kulumsunuz diyenimi şeyhülislam istediği fetvayı vermedi diye zindanlarda kırbaçlatıp katledenimi

Cumhuriyet tarihinde dini yok etmek isteyen siyasetçilerde tarihçilerde olmuştur tarihçilerde misal hristiyan olan yunana islamın asıl ordusudur diyenimi galip gelse hilafet devam ederdi dinimizi yaşardık diyenimi.
Bunları ciddiye almak bile hata.
Aynen alın bu parayı memleketi kurtarın ben ingiliz gemisiyle tatile çıkıyorum..
Yıllarca okullarımızda Abdülhamid Han da Sultan vahdettin de vatan haini ve düşman Olarak anlatıldı. Yıllarca Osmanlıya hakaret edenler medeni ve çağdaş görüldü. Yıllarca ecdadına sövdü bu millet. Okullarda anlatılan yalan yanlış tarihten dolayı. Şimdi gerçekleri görünce öcü görmüş gibi korkuyorlar.
Kimse konuşamadı gerçekleri kimse yazıp çizemedi. Fabrikada kodlar gibi kodladılar bizi okullarda bu gerçektir aksini iddia dahi etme dediler bizde sustuk. Konuşanı da susturdular ya da deli dediler kulaklarını kapadılar. Allah'ın varlığını sorgulayanlar tarihi kaynakları sorgulamadı. Yazık...
'Kazım karabekir samsun'dadır' mı?

Nihuhahaha diye gülerim buna erol taş efektiyle.
Utanmasa sakarya meydan muharebesini vahdettin kazandi yazacaklar.
misvak çizerlerinin konu ile ilgili fantezilerini tek bir konuşma balonuna paketlemeye çalıştıkları karikatür (!) denemesi.
Bu beyinler şunu düşünmez milli mücadeleyi düşünen adam tüm orduyu neden dagıtsın silahları neden istilacı kuvvetlere versin
işin aslı mustafa kemali anadolu da başlıyan kuvayi milliyecileri kazım karabekir gibi emrindeki birlikleri dagıtmayan paşaları tutuklamak amacı ile yollamıştır.
(img:#1852634)

vahdettinin mustafa kemali samsuna milli mücadeleyi başlatması için göndermiş arkadaşlar. o yüzden mi ingilizlere istanbulun anahtarını teslim etti? vay vay bak sen şu ak trollere.

https://twitter.com/fikre.../1130206043559088133?s=09

bu videoyu aktrollere gönderiyorum.