bugün

“SEKIZ YIL ÖZAL’A VERDiNiZ, ONUN iKi YILINI ANANIZA VERIN, O ZAMAN TÜRKiYE ŞAHLANIR...”

SiZi ZENGiN EDECEĞiM. AÇ KALMAYACAKSINIZ! EKMEK DEĞiL PASTA YiYECEKSiNiZ!

"SAYIN ÖCALAN... SAYIN DEĞiL TABii..."

"SEVGiLi SAMSUNLULAR, MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZI... (ARKADAN BiR GÖREVLi "KURBAN BAYRAMI EFENDiM" DiYE UYARIR.) MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZI OLMASA DA, EN AZ ONUN KADAR MÜBAREK KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIIIM..."

"MESUT YILMAZ iKTiDARSIZDIR"

-ÖLÜ KAYBI OLMAMIŞTIR

CENAB-i ALLAH i SiZE EMANET EDiYORUM .

BELEDiYE ZABITALARINA: MERHABA ASKER!

-SiZi 1.LiGE ÇIKARAYIM MI? (2.Ligde Olan Bir Şehirde Miting Yaparken)

TRABZON’DA KONUŞMA YAPIYOR. “BACINIZ SiZi AKDENiZ’iN iNCiSi YAPACAK”

“EZAN OKUNUYOR SUSUYORUM” DEDi. BUNUN ÜZERiNE ESAT KIRATLIOĞLU "TANSU HANIM BU EZAN DEGiL, SELA" DiYE UYARINCA "ESAT BEY, SELA NE DEMEK?" DiYE SORDU? MiKROFONLAR AÇIK OLDUĞU iÇiN TÜM SAMSUN HALKI BU DiYALOĞA TANIK OLDU.
Samsun'da konuşuyor. Meydan coşmuş. Çillerin her cümlesinden sonra alkış kıyamet kopuyor. çiller coştukça coşuyor:

"Ablanız sizi Büyükşehir yapsın mııııı?"

Meydanı bir sessizlik kaplıyor.

Not: Samsun zaten büyükşehirdir.
Afyondu galiba, halka hitap ederken "sizi il yapayım mııııııııı" diye çığrınmıştı, halka da gaza gelip yaaaaap demişti.*

Edit: Arkadaş gaflarla şerefsizliğin, vatanseverliğin falan nealakası var şimdi? Götten uydurma şeyler de değil youtube'u karıştırın hepsi kabak ortada. Üstelik kendisi Türkiye'yi ekonomik açıdan b - a - t - ı -r - m- ı - ş - t- ı - r. Kocası Özer Uçuran o zamanın ayakkabı kutucusudur. Yıllar önce de istanbul Bankası'nı batırmıştır. Böyle adamlara prim vermeyin yahu.