bugün

adanalılar biraz kara oldu ama hadi neyse.
"Ee bu kaburga kemiğinden anca bu kadar. N'olur n'olmaz evrim diye bir şey de olsun ki; bunlar at sırtından indiklerinde kızların en azından bir umudu olsun."
aman uğraşamam daha fazla daraldım. aha bu göt, aha bu göbek, kollar falan böyle, şu da yüzü olsun gitsin, oldu da bitti yeter sıkıldım şarap akan nehirde yüzeyim bari.
Yapacaginiz genellemeyi silksinler.

Kendiniz gibi dangoz tipleri seviyonuz sonra türk kızına laf atıyorsunuz. Sanki hepsi aynıymış gibi konuşmayın abiler. Arkasından olumsuz konuşacağınız ilişkileri de sürdürmeyin?

Siz adam olun, efendi gibi kız gelir sizi bulur merak etmeyin.

Ekleme; adamım. Yalnız bir adamım. Efendi gibi kızlar karşıma çıksa da kapsama alanı dışındayım yoksa ben bir türk kızıyla çok mutlu olabilirim. Çok da iyi anlaşırız. Severiz birbirimizi. Örnek oluruz bütün herkese.
ne kompleks varmış sizde,ne ağladınız yok türk kızı söyle yok türk kızı böyle. bütün terkedilen reddedilen beyler burda heralde,daha ağlayacaksanız selpak ve çikolata takviye edelim yahu.

ayrıca hep günah point kastınız he benden demesi.
(bkz: ateş seni çağırıyor) haha.
(bkz: ahirette göte girecek başlıklar)
-Siyahı bol olsun.
-ilk yarattım diye azbuçuk şey oldular ama neyse. Ben bunun daha iyisinide yaparım.
Hiç iyi bir şey geçmemiş yazılanlara göre.
Bu gibi başlıklarda kalbi kırık erkekleri görüyoruz genellikle. Kimisi de ağzına geleni sayıyor. Hepsi bir değildir kızların. Yazar arkadaşlar görünüşe cok takılirsaniz hayal kırıklığına uğrarsınız hep. Anlamaya ve kendinizi güzel anlatmaya çalışmalısınız.
- lan bu olmadı be! Çok Daha iyisini yapabilirim.

Ve tanrı iskandinav kızlarını yarattı.
bu salak ve pipisi küçük erkeklere de bu yakışır.
"ha bu da türk erkeklerine bir ders olsun".
şımarık ve şıllık olarak yaratmıştır.
it sürüleri alayı dudak büküp burun kıvıran şikayetçi memnuniyetsiz azılı azgın pis kaltaklardır.
tribi çok kaçtı ama neyse pişmiş aşa su katılmaz. erkekleri de abazan yaratırız ses çıkarmazlar.
Tuvalete kadar gidersem yetişemem şuraya mıçayım gitsin düşüncesidir. Aynen budur aklından geçenler.
Götü büyük oldu ama neyse.
şu artık malzemeleri değerlendireyim bari.
bir tutam kapris, iki tutam anlayışsızlık, bir tutamda kendini beğenmişlik ekleyeyim diye düşünmüştür.
ben aslında kız yaratmamıştım.
(Çırağın kafasına şaplağı patlatarak)

- Boyuna uzatacaktın gerizekalı enine değil!
ışığı açmayı unutmuşum.
Bunları yaratayim ki. Ülkeleri işgal altındayken erkeklerini savaşa gönderip kendileride cephane tasisinlar. Kendileri aç dursun ama orduya erzak göndersin çorap örüp orduya yollasınlar. Düşman askerleri bunlara tecavüz edip hamile bıraksın ama o kadar fedakar olsunlar ki dusmanindan olan çocuğu bile büyütsünler. Ve o analarin çocuklarda ninelerini hamile bırakan ıngilizlerin kızlarına hayran olup internette kate upton resimleri arasinlar diye yaratmistir.
bunlar beta surumu olsun.
(bkz: şirk gösterisi) insan sıfatını tanrıya giydirmeye çalışmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar