bugün

sana inandım ama o kadar fazla din var ki. gönderdiğin dinleri koruma altına almamışsın. çok karışık bir durum. geliş yönünden puan ver bari.
uçan daire gözlemlerinin, dünyasal zekanın irrasyonel karakteristiklerinden kaynaklanıyor olması, dünya dışı zekanın rasyonel karakterlerinden kaynaklanıyor olmasından çok daha olası geldi.
inanmam için sebepler yetersizdi. bu kadar kötülüğün içinde inancımı koruyamadım.
(bkz: beni neden sevmedin)
Yav boş yapma şimdi sanki bilmiyorsun, içimi dışımı benden iyi biliyorsun. Ayrıca olayı ajite etmeye gerek yok inanmadım sebeplerim vardır ee ne olmuş bunda? Çok mu kırıldın ne var yani? Koskoca tanrısın. Bir de trip mi atacaksın zaten canımızı okudun dünyada. Napıyor mesela şu an dediğim çok oldu, sahi napıyordun? Biz sana neden müdahale etmedin kötülüklere diye sorduk mu? Vardır elbet bir bildiğin. işine bak o yüzden. Şimdi bunları söylediğim için beni cezalandırma, ayıp edersin. Gerçekleri yediremezsen şayet mahvedersin beni. Ama yapma, yapmazsın sen. Acı bana be. Beni sen yaratmadın mı? Ne diyim artık. Sen iyisi mi uyut beni ya da kapatma moduna falan al.
hiçbir zaman sormayacağı sorudur. hayata dair duyduğunuz egonuzu beceriksizliğinizi ve gözümde hiçbir inandırıcılığı olmayan pısırık nefretinizi çok farklı yerlerde tatmin edebilirsiniz sayın çok muhterem ateist arkadaşlar.
çünkü sen aslında yoğsun. ben delirdim o kadar.

olum tolkien'in hikayeleri daha güzel lan, en azından ejderyalar falan var.
herşey yasaktı.
esas ben ona soru sorarım. ateist olduğun halde ateistleri neden dışlıyorsun diye. sonuçta ateist tanrı ateistin halinden anlar diye düşünüyorum.
yurdum ateistlerinin çapını gösteren cevaplar. her konuda olduğumuz gibi dinsizimiz de çapsız.
- herseye gucum yeter dersin, bir seytanla basa cikamazsin,
-sana senden yakinim dersin, bir kere bile seni ne duyabildim, ne gorebildim, ne sorumlarima yanit alabildim,
- cocuklar oldurulur, bakarsin,
- gonderdigin soylenilen kuranin bir dedigi bir dedigini tutmaz, sen illlada ona inanin dersin.
- Kendin alabilecegin cani alma yetkisini o kitabinda insanlara veririsin, onlar birbirini yer, sen seyredersin,
-ne niye dogdugumuzu biliriz, ne niye yasadigimizi.
-bize istemedigimiz yasami sonlandirma hakki bile vermezsin...
Daha devam edeyim mi , neyine inanayim ben senin ?
Dunyanin anasini siktigin icin olabilir mi? Tadinda cevaplar olabilir.

(bkz: al kirdin kirdin)
alternatifler ilgi çekiciydi.
kandırıldık.
+ bana neden inanmadın?
- dünyayı fazla oluruna bıraktığın için. Nasıl dayanıyordun ki. Tamam
Ibret alalımda hak mı hukuk mu kaldı dünyada nasıl inanıcaz? inanmamak demeyelim ona da insan bi güceniyor şimdi. Hani insan düşününc...
+ tamam ! yeterli. şunu arafa felan atın düşüncem bi bunu.
(bkz: Tanri degildir o tanri olsa duramazdin)
Hiç inandırıcı olmadın ki..! 3-5 delinin sözde mucizelerini yapmalarına yardımcı olarak kızıl denizi ve ay'ı ikiye ayırıp bölme gibi başka ne sikimi yaptın kendine inanılması ve saygı duyulması için be amkum. Hak ettin mi ki insanlık için, al bak bakalım şimdi ki dünyanın haline bi yarramı yiyiyon mu?
Kusuruma bakma soruna sorularla yanıt verdim ama şimdi bu kapakları al siktir git bi köşede oyna.
unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar.
inanmamın sana ne faydası var? neden umurunda?
Al abi bi snickers ye.
inandım, hemde çok, sadece bazen yaşananlar kafamı karıştırdı. ama vazgecmedim inanmaktan, dualarımdan.
bill gates'e verdiklerini bana neden vermedin?

şeklinde bi soru ile cevap verilebilir...
Asıl sen bana neden inanmadın diye cevap verilir.
inanmadım değil. senin varlığını unuttum.
sen neden beni kadın yarattın her dinin de bana karşı haksızlık. adaletsizlik eşitsizlik.
hurilerin memeleri yok kadınlar tarlanız yok dövünüz. eşit değildir erkek fazladan karı alsın kadın almasın kadın kapansın erkek kapanmasın. sen neden beni kadın yarattıysan bende ondan inanmadım. eğer gönderdiklerin gerçekse. adaletsizliğin doğruysa
durum daha vahim varlığını bildiğim halde cehennemi tercih ederdim.