bugün

merak konusudur. normal iç çamaşırı dururken ne diye kalça arasına ip sokar anlaşılmamıştır.
tanga giyen erkek kadar merak uyandırmaz.
Dar bir şeyler giydiğinde belli olan çamaşır izi yüzünden Kezban yahut teşhirci olmakla itham edilmemek için.
Rahatsız olmak için olabilir. Veya arada bir eğilip ipleri sergilemek içindir. Bize ne lan neyse ne.
Götü gözükenin daha değerli olduğu bir dünya düşünüldüğünde gayet normal olan durumdur.
Cidden merak edilen amaçtır.
sadece erkekler değil giymeyen kızlar da çok merak ediyordur. (bkz: amacınız ne lan)
amacı belli olmayan amaçtır. merak ettirmek için herhalde. evet.
azgın bir sex kölesi olduğundan sürekli uyarılmak istemesindendir. tanga göte ve yumucuğa sürekli baskı yaptığı için uyardığından böyle bi etkisi olur.

evet.
götünün arasını soğuktan korumaktır.
kariyer yapmak, evlenmek felan.
slip don giyen erkeğin amacıyla aynı olabilir, seksi hissetmek, belki
büyük ihtimalle sıkı hissediyordur.
Seviyordur. Baska ne amac olabilir...
Arjantilidir.

Ha tanga ha tango.
tanga giymektir.
cinsel yaşamın bir gerçeğidir bir haber sitesine göre. *
http://tinyurl.com/ljasna3
hakiki bir meraktır. bilimin başladığı yerdeki kadar safiyane. harbi lan?
liberalizmi yaymaktır. haklı bir amactır.
turla birlikte marmaris e tatile gittiğimde, turda ki bi abla 35 38 yaşlarında ki bi abla beyaz elbisesinin altına giymişti tanga, resmen bütün popo lobları belliydi, abiside yanındaydı halbuki, yo hayır yadırgamiyorum da rahat ediyolar mı ki cidden merak etmiştim.

fazla subjektif oldu.

bir bayanın açıklayabileceği amaçtır. biz erkekler sadece merak eder.
Sevişmeye hazırlıklı olmaktır.
(bkz: vurduruyordur) bir de beyaz pantolon içine kırmızı giyiyorlar ki neyse sakinim.
bi amacı yoktur içinde rahat ediyordur. bu arada çok sexi oluyolar belli olunca abaza değilim ama bu bi gerçek...
bende popo var demek istiyordur.
dünya barışı. (v)
Dar kalem etek giydiginde , ic camasiri izinin cikmasini istemediginden dolayi tanga giyiyordur. iki lobuda goruyoz ama diyenler olacak , dar etek diyoruz evladim. Zaten sıkıs tıkıs geziyorlar.