bugün

oha amına koyim gugıla tamer karadağlı yazdım devamla gelen seçeneklerden biri "tamer karadağlı sarı gözlük"tü. diğer bir seçenek de "özge ulusoy memeleri" idi. yan sekmede açtım, yazıp gidecem hemen.

abi peşin peşin söyliyim bi rahatsızlığı varsa kafadan affetsin bizi. (bak bak sanki direk beni okuyo adam). ama sanmıyorum. herif gündüz, gece, dışarda, stüdyoda sarı gözlükten vazgeçmiyor bu aralar. aha:

http://urun.gittigidiyor....tl-hediyeleriyle-55943439

sayfanın ortasına doğru ilerle göreceksin. an itibariyle ntvsporda görüyoruz kendisini. yine sarı gözlükleri var amk! neyin peşinde lan bu adam. yıllaaaaar önce trt yapımlarından hatırlardım. lale mansurla çok kısa süren bi dizisi vardı "nasıl evde kaldım" mı ne. oha ibnedeki karizmaya bak, büyüyünce böyle olucam diye geçirirdim içimden.

şimdi bakıyorum da her geçen güne boka sarıyor. dur la bu da size kıyağım olsun sıvazcılar:

görsel

özge diil herhalde ama olsun. ben kaçar reyiz.

edit: o bahsettiğim dizi hakkaten nasıl evde kaldım imiş. o bahsettiğim memeler de sanırım hakkaten özge ulusoya ait değil imiş. benim zaten kaderim bu, hep yanlış memelerin peşindeyim amk! oysa hakkı abinin memeleri de hem hiç fena değil hem de ulaşılması imkansız değil.
sarı gözlükler sisli ve puslu havalarda araç kullanırken çok faydalı oluyor, dışarıda veya sokakta kullanılmasının pek bir anlamı yok.