bugün

müslüman olmasalar beddua edeceğim kişilerdir.
müslüman olsalar'da beddua edeceğim kişilerdir. siyonist amaçlara hizmet edenlerin müslümanlığı geline takılan yüz görümlüğü gibidir. kahrol israil kahrol amerika kahrol barzani köpeği.
talabani ve barzani aynı ülkeyi yönetmemektedir.
barzani kürdistan özerk bölgesi başkanıdır.
talabani ise ırak cumhurbaşkanıdır.
hadi benden size ekstra bilgi olsun nuri el maliki ise ırak başbakanıdır.
biraz okuyup gelin la. bak spratt ne güzel kampanya başlatmış (bkz: bilgini paylaş)
gerizekalılığını paylaşma. bilgini paylaş.
hayatında üç kelam siyaset bilen her gencin başlığı altında toplandığı ülke aynı zamanda.

bak bak bak talabani'nin çok yetkisi yokmuş. la bi uzayın gidin ya.
hayatında ırak'ı görmemiş, kürdistan kelimesini duyunca anasına küfredilmiş gibi hissedenleri gösteren ülkedir bu.

yavrucuğum senin yaşın kadar benim ırak'a ve kürdistan özerk bölgesine gitmişliğim var.
barzani'nin oğluyla bizzat oturmuşluğum var. şimdi sakin ol ve o klavyeyi bırakıp şu yazacağımı oku.

ben "barzani ile talabani aynı ülkeyi yönetmiyor" derken kürdistan'ın bağımsız bir devlet olduğunu söylemedim.
barzani kürdistan özerk bölgesini yönetiyor. ırak'ı yönetmiyor.
talabani ise daha genel. senin abdullah gül'ün gibi işte. cumhurbaşkanı. tüm ırak'ı yönetiyor. kapiş?
ağustos 2012 den beri ırak'ta amerikan askerinin olmadığını bilmeyip yorum yapanları da göstermiştir.
(bkz: gülerek izliyoruz gelişmeleri)
vakti geldiğinde pimi çekilmek üzere dizayn edilmiş, sadece kendi kendini yok etmek ve domino etkisi yaratarak pimi çekilecek yeni ülkelere parça tesirli etkileri yöneltilmiş tam manası ile bir el bombasıdır.
o bombayı sadece bir el tutabilir;
(bkz: abd nin kanlı eli)
komşumuz. bir zamanlar kırmızı çizgilerimiz vardı. şimdi ancak kırmızı başlıklı kız olduk.
(bkz: cevab veremedi)