bugün

Olayların devam ettiği ve sözlüğe eklenen fotoğrafların doğru olduğunu varsayarsak bayağı bir merak edilen sayılardır.

Facebook gibi bilgi? kaynaklarından değil de orada olan, bilen, gören, duyan yazarlar meraklı kitleyi bilgilendirebilirler.
sosyal paylaşım sitelerinde dönmekte olan haberlere göre 2 ölü olduğu söylenmekte. Yaralı sayısının biber gazından etkilenenleri saymazsak 20-30 civarında olduğunu düşünmekteyim.
Halk Tv'nin saat 22.00 civarında verdiği habere göre 118 yaralı 1 Ölü Var.
abartıldıkça abartılacak sayılardır.

cık cık cık cık....
twitterda yazdıklarına göre:
118 Yaralı 3'ü Ağır 1 kişi Yoğun Bakımda..2 Öğrencinin Gözü Çıktı Gaz Kapsüllerinden ve 4 ÖLÜM
reyhanlı olayları gibi saklanıyordur.
panzerin altında kalan aylin adlı arkadaşımız yaşamını yitirmiştir. bu kesin haberdir. sanıyorum birkaç tane daha ölü var ama isimleri bilinmiyor.
görsel
yalnizca 31 mayis aksam 7'den itibaren cihangir, siraselviler, taksim ilkyardim, istiklal caddesi, mis sokak, eski trt binasi, nevizade, galatasaray lisesi ve asmali mescit' i kapsayan rota dahilinde 11 adet sedyeyle tasinan agir yarali, 20 den fazla ayakta tedavi edilen hafif kanamali oldugunu gordum. sokak aralarinda acil kan araniyor anonslarini saymiyorum.

varin siz dusunun gerisini.

got yalayan medya uyusun, saksakci koyunlar herseyden bi haber ot yemeye devam etsin; bu direnis bizimdir.
Türk Tabibler birliğince açıklanan rakamlardır.

http://www.ttb.org.tr/ind...aberler/veriler-3842.html