bugün

masumane tacizlerin aslında bir flört sanatı olduğuna kafası basmayan türk kızıdır. en ufak bir tacizde bile yaygarayı kopararak insanı taciz ettiğine, edeceğine bin pişman eder. taciz aynı zamanda bir beğeni ifadesidir. bir insan karşısındakini beğeniyorsa artık eliyle, diliyle, o an içinden nasıl geliyorsa duygularını ifade etmek ister.

yer antalya kaleiçi. bilirsiniz dar sokakları, eğlence mekanları ve birbirinden güzel özellikle de rus hatunlarıyla meşhur. biz de iki arkadaş piyasa yapıyoruz. tam da önümüzde kısacık ve nerdeyse donunun deseni dışardan belli olacak şekilde incecik elbiseli iki hatun yürümekte. yani kuru kuruya yutkunmakla yetinilmeyecek bir manzara. ben ne olursa olsun diyerek ve biraz da kalabalığın verdiği cesaretle çaktırmadan birinin poposunu hafifce elledim. kız sırıtarak arkasını döndü ve kırık bir türkçeyle " ayip, ayip. " demekle yetindi ve tekrar kafasını öne çevirdi o kadar. ne bir öfke, ne bir hakaret, ne de bir yayagara. utandım mı? evet. pişman mıyım, hayır. yine olsa yine yaparım.

işte o zaman ben aslında başka bir dünyanın mümkün olduğunu anladım. sonradan bir sevgilisi olduğunu öğrenmesem. güzel bir tanışma fırsatı olacaktı fakat halihazırda bir sevgilisi olması bu planı da geçersiz kıldı.
(bkz: türk erkeklerinin sanat anlayışı)
"bunu bir de hakime anlat" denmeli bu zihniyete.
(bkz: erdoğan yaşaran)
masumane bir taciz bazen beğeninin en somut ifadesidir. ama gel de bunu en ufak bir tacizde yayagarayı koparan türk kızı na anlat.
bütün tacizcilerin anasını bacısını aynı şekilde taciz etsinler. taciz iyi birşey değildir. amınısiktimin orospu çocukları çok dövdüm sizin gibi ben işalla sizlede karşılaşırız tacizci pezevenkler.

ilk entryi okumadan not: büyük ihtimalle hayatın sillesini yemiş adam yada benzeri biri açtı böyle amcıkça bir başlığı

2. not: yanılmadım.
Bir kızla tanışma isteğini tacizden ayıran şey anana bacına yapılsa rahatsız olur musun diye düşünmektir. Yoksa kadının beyanına göre işyapılsa ülkede sapık olmayan erkek kalmazdı. anana bacına iyi günler denilip geçilse bile eline silah alacak adamsan zaten kızlarla işin olmamalı.

Kezban değilsen adam gibi reddersin açık kapı bırakmadan ondan sonra da erkek peşini bırakmazsa tamam.
erkeklerin taciz tanımını kendi tekeline alma çabasıdır.

eğer bir kadın eylemden-girişimden rahatsızsa adı tacizdir, net. ki, bu durumun şöylesi böylesi olmaz.

bak ekşide dün bir konu vardı migros sanal markette lavuk kızın bilgilerini alıp facebook'tan ekliyor kızı. kız da bu tacizdir diyor. çünkü kuryenin eklemesinden rahatsız olmuş.
ee sil geç denemez zira kızın ev adresi, telefonu bilgisi de bu herifte var sanal market sistemi sebebiyle.
şimdi demek ki kız kuryenin iş amaçlı edindiği bilgileri kendi lehine kullanmasından rahatsız. o zaman bu tacizdir.

eee bu tanıma göre kızlarla tanışamayacak mıyız dersen tanışma kardeşim.

git alman kızlarla tanış, rus kızlarla tanış. bizimkiler böyle. özgecanlar, kadın cinayetleri, hergün bin tür sorun kızlar paranoyak oldu.