bugün

bedenine özen gösterdiği kadar genel kültürüne de özen gösterse böyle şeyler gelmezdi başına.
(bkz: kabak çıktı bu da)
hayatta aradığı seks partneri olmayıp, muhabbet, sohbet edebilecek birini arayan kişi eylemi. diğer bir deyişle abazan olmayan kişi eylemi.
tabiki öle bişey olmaz. yok benim için dış görünüş ikinci planda yok önemli olan iç güzelliği.. tabi tabi.** neyse aeo kib öptüm by.
hatunu bir mermer ustasına emanet etmekte mi çok zordu? yontardı biraz bari...
başlığın doğrusu "taş gibi kızı kültürsüz diye 25 dakika sonra bırakmak" olacaktı herhalde. Karakter sınırına takıldı zannımca.
sevgiliden ne beklediğini bilen ve o doğrultuda manita yapan kişinin karşılaşmayacağı durum. oturayım iki çift laf ederim diye manita yaparsan tipine bakmazsın ama *m3'ümle gezerken yanımda dursun bir tane olmuşundan dersen de o hatunla *kuantum fiziği tartışamazsın.
Ihlamurdan odun beslemeden kadın olmazdiye söyleyen anneye sahip er kişinin yaptığı olaydır. bunu neye göre kime göre diye ayırmak önemlidir. çok zeki olupta bu seviyeyi kapatacak bir kızı harcamamakta lazım. önemli olan ne istediğini bilmektir.
(bkz: beni kategorize etme)
yorum: yaa gidin ilişkinizi yaşayın.

(bkz: bazen çok boş konuşuyorsun sözlük)
çirkin bir kızla kültürlü diye birlikte olabilecek erkek modelidir aynı zamanda.
"kültürsüz" den kasıtın ne olduğuna göre değişir.
(bkz: sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik dimdik)
yok artık daha neler, kızla hayatın anlamını mı tartışacaksın hayatın tadını çıkarmak varken.
kültürlü bir insandır kendisi.Ya haklı bence davul bile dengi dengine çalar.
sexte bi' kültür hacım.
ne yaptın sen?
(bkz: taş gibi kızı kandırma girişimleri)
cehaleti, cinsellikle örtülemeyecek kadar büyük kişinin sitem sebebidir.
Doğru olanı yapan erkektir.Kadınlar erkekten zeka bekliyorlarsa erkeklerin de tek beklentisi iri göğüsler değil illaki o kadar da değiliz hanfendiler.
ömür mü geçer böylesi ile? enfarktüs nedenidir uzun süre kullanımı.

- gene kaldırım taşlarını değiştiriyorlar. bir senede kaldırım taşı mı eskir!!?

+ aşkım bak! çizgilere basmadan yürüyorum.

- aferim sana!
kendini kültürlü sanmak.
tercihini kulturden yana kullanmistir.
beyniyle penisi arasındaki kanalların hala açık olduğu, ikisi arasındaki iletişimi koparmamış ender bulunur er kişi davranışıdır.
ciddi bir ilişki arayışı içinde olan erkeğin, haklı olarak giriştiği eylemdir.
"taş gibi hatun en fazla on sene götürür bir erkeği * ama kültürlü hatun * bir ömür götürür." felsefesidir.
tarih yazmamıştır. zaten abartı denecek kadar bir fark varsa o iş en baştan başlamazdı.
ilişkide seksin değil, muhabbetin daha önemli olduğunu bilen insan eylemidir.