bugün

Cumhurbaşkanı’nın yolladığı mektubun içeriği dikilen fidanlarla ilgili olup yolladığı mektuplar kesilen ağaçlardan yapılmaktadır. Cumhurbaşkanı’nın yaptığı ironi ise yolldağı mektubun içinde bulunan kağıtlar ağaçlardan elde edilip ağaç diktiğini kesilen ağaçlar sayesinde bildirmektedir. içine koyduğu tohumlara lafım yok ama tüm Türkiyeye yolladığı mektuplar kaç bin ağacın kesilmesine neden oldu ?
insanlar, hayvanlar, bitkiler doğar büyür ve ölürler. Hiçbiri sonsuz değildir.

Di mi?

Recep Tayyip'in mektuplarına gelince : Kağıt denen nesne, geri dönüşüm sentetik ve ağaçlardan elde edilir evet. Ömrü tükenmiş ve hasta ağaçlar kesilir ve kullanılır.
Sana, bana gönderilecek broşürler, parti propagandaları için gıpgıcır gencecik ağaçlar kesilmemiştir.

Senin düşündüğünü devleti yöneten adam ve ekibi düşünemedi mi, yani bu kadar salaklar mı?

Ben tohumları ektim, ya siz ektiniz mi Mr. Jones?

Ormanlarımızı yakmayalım, zıkkımlandığınız alkolün şişelerini ağaç diplerine doğru savurmayalım.
al işte standart solcu muhalefet kafası başka bir şey değil.
2 tane fidan tohumu için sayfalarca kitapçıkla yollanan mektuptur.

ve 23 milyon adrese yollanarak tam bir ağaç katliamı yapılmıştır.

adamların iyilik anlayışı bile kötülükten geçiyor.
200 milyar fidan diktik lafı yerde kalmasın diye gönderilmiş tohumlu mektuplardır. vallahi ben şahsen apartmana gelen tüm tohumları ve mektupları topladım bizim apartmandakiler dikmezler onları bir yere reyizin lafı yerde kalmasın o 200 milyar fidanı dikeceğiz hep beraber. tabi türkiye toprakları yeterse o kadar ağaca yetmezse zaten 83 afrin 84 şam 85 kudüs. oralara dike dike giderik..
yeni havalimanında kestirdiği ağaçların diyetini ödüyordur.