bugün

istisnaları ayırarak söylüyorum ki mümkün olmayandır. çünkü aklı selim olmayanların dilinde;

türbanlı-yobaz
başı açık-laikçi
bakire-cahil
bakire olmayan-yollu

diye devam eden isimlerle anılırlar. ve ne istediğini bilmeyen ve bir türlü anlayamadığımız bu insan güruhu tarafından bir türlü beğenilme şerefine nail olamazlar.

kendilerine yılmaz erdoğan'ın şu müthiş ayarını verip huzurlarınızdan ayrılıyorum.

--spoiler--

Her erkek zeki, güzel, anlayışlı ve onu çok sevecek bi kadın ister. iyi güzelde adama sormazlar mı, bunları hakedecek ne yaptın?

--spoiler--
türk erkeği olarak türk erkeğine yaranabilmek için; "aslansın, kaplansın, abi bu ne biçim karizma, çok yakışıklısın lan" demeniz yeterlidir.
biscolata erkekleri yanında halt etmiş demektir. yalandan kim ölmüş. maksat garip gureba , fakir fukara sevinsin.
türk erkeğini marslı kadınlar yetiştirmiyor.bizzat biz yetiştiremiyoruz. şikayet etmemin alemi yok.daha konuşmayı öğrenmeden oğlum aç pipini,ilkokula başlayınca manitan var mı gibi sorularla büyütülen bir erkeğe nasıl yaranmayı bekliyoruz aklım almıyor.
Kısaca; im-kan-sız-dır.
türk erkeği ile türk oğlanını ayırdetmeden yaranabilmenin şartlarını tartışmanın mümkün olmadığıdır. sözlük şartlarında çüklerine nutelle sürerek yemeye çalışan çocuklar kriter olmamalıdır.
türk erkeği kalitenin her zaman farkındadır.
türk kadınları, türk erkeğine yaranmak zorunda değildir, türk kadınları, yabancı uyruklu erkeklere de yaranmak zorunda değildir, hatta hiç kimse kimseye yaranmak zorunda değildir, binaenaleyh ege bir göl hiç değildir.

şimdi kriterleri eleştirmek yanlış olur, her insan farklıdır.erkekleri baz alırsak,kimisi inancına göre dindar ya da dindar olmayan kadınlardan, fikirlerine göre kimisi solcu ya da milliyetçi kadınlardan vs. hoşlanabilir ya da tercihlerini bu yönde geliştirebilir. buraya kadar lafım yok da hani şu göbekli, memeli, kıllı, bodur erkekler var ya onların akıllı, güzel, zeki, uzun bacaklı kadın beklentilerine çok gülüyorum. bak şimdi konu dağıldı ama madem aklıma geldi unutmadan bu başlığa yazayım sonra "sevgili günlük"üme yazıyorum buralar boş kalıyor;
türk erkekleri, johnny depp'in yüzü, gerard butler'ın poposu, david beckham'ın omuzları, kıvanç tatlıtuğ'un adonisleri, ali ağaoğlu'nun parasına sahip olana kadar(bu adamlarla tek kesişim kümesi penisleridir ki o kısımda da tartışılacak şeyler vardır eminim) türk kızlarını adriana lima'yla-kendisi bana göre de tanrının bitirme tezidir-adil olmayan bir yarışmaya sokmaya yeterli ve yetkiliymiş gibi davranmaktan vazgeçseler iyi ederler. çünkü dindar adam dindar kadını istemekte haklıdır bu kriterlere kendisi de uyuyor ama yani şimdi sende olmayan özelliklere rağmen böyle uçmak, tur atmak olmaz. çok yanlış. ayıp ve günah bence. bitti.
sağlam bir çim biçme makinası ile olabilir.
önce bıyıkları sonra da kolları alın.
hani denir ya 'saçımı süpürge ettim.' öyle de olsa yaranamama durumudur.
tek parmakla 150 şınav çekip haddi ama lanet olası daha napmalıyım bakışı atmak.
(bkz: sabah akşam sakso çeksen kimin umurunda)
zordur. türk erkeği yollu kızı istemez, öyle çok utangaç kızı istemez, boş konuşan çok konuşan kızı istemez, çok susan kızı istemez, abazan kızı istemez, duygusal kızı istemez çünkü türk erkeği en iyisine layık.
Bakkal amcalara pipilerini göstererek büyüyen vatandaşlara hâliyle bişeyler beğendirmek güçtür.