bugün

az bile yapmıştır.

ya sikicem bak beyfendi. kim diyormuş ışid'e terör örgütü değil diye.

devlet-hükümet olarak kaç kere söylendi lan ışid'in terör örgütü olduğu.

sen söze "ışid'e terörist diyemeyip selam duran asker" diye başlayıp, üzerine uludere'ye roboski dersen, sikeyim alayını, tümünü, tamamını.

kodumun teröristleri.
Vekilligin ardına sığınan insanımsı yaratığa yüce türk milletinin askerinden koca bi tokattir. Teroristler bu milletin vekili degildir, olmayacakta. Siktirtmeyin roboskinizide kobaninizide bi defolun gidin su ülkeden.
olaylara objektif bakamayan bir yazar tarafından açılmış başlıktır.
bir dakika arayla belki bir dakika bile değil saniyeler farkıyla benim açtığım başlık ve altındaki değerlendirmem şu şekildedir:
(bkz: uludere de asker ile vekil arasındaki gerginlik)
ortamlarda türk askerine verdim dersin, kim bilecek mk.
yanı başındaki ışidçiye bir şey diyemeyip milletin vekiline saldıran askerlerin rezilliği.

aynı askerler akpli milletvekili karşısında da hazır oldan çıkamıyordu.

Sonra yok efendim türkiyeleşmiyorsunuz?

çifte standartınızdan öpsünler.
iyi yapmıştır.

ben dün sizi ağlatmadım mı kürtler? isterseniz aynısını bida yapmayım. saldırdıgı da yok, askerin görevine karışırsan öyle kalırsın.
O vekili meclise koyan zihniyete saldırmalıdır. Hata etmiştir.
Hak etmiştir. Milletvekili olacak kendini bilmez terörist destekçisi hainin askeri ittirmesini görmüyor musunuz lan yavşak adi g*telek a*cık beyinliler. Birde ışid'e terör örgütü diyemiyormuşuz. Sanki o vekil pkk ya pyd ye terör örgütü diyor mu gavat ? pyd ve pkk ne ise ışid'te odur.
az bile yapmış o silahın dipçiğini kafasına vurmalıydı.

EDiT: yalız şerefsizlik gördüm ama bu önde gideni.Asker normal yoluna devam ederken terörist vekil süperman gibi üzerlerine yürüyüp itiyor ve bunu gizlice kayda alıyorlar. Tamamen provokasyon kokan hareketler bunlar.
eline sağlık askerlerin. bravo.
Başlığa bak yazarın ırkını anla. Az bile yapmıştır efendim.
Hdp vekilineyse alnından öpülesi askerdir.
daha doğrusu "türk askerinin teröriste saldırması" olmalıdır.
twitter'da olan 30 saniyelik vidyoyu değil de daha uzun versiyonunu izledim. aslında olay lise kavgalarına benziyor. sürekli bi el kol hareketleri, yalandan bağırmalar, çağırmalar. gazetecilerle birlikte milletvekilinin yancıları bir askeri itekleyip yere düşürüyorlar falan. gençler kavga ederken biranda okul müdürü ya da kavganın geçtiği yerde olayı gören bakkal amca, esnaf dayı ayırmaya gelir ya kavgayı sakince, işte vidyoyu izlerken o geldi aklıma. kavgayı ayıracak birinin gelip ve "gençler size yakışıyor mu hiç" demesini bekledim.

ne askere yakıştırabildim bu olanları ne de milletvekiline. hadi o asker 20'li yaşlarında, aylardır evinden,sevdiklerinden uzak, "zor koşullarda" askerlik yapıyor, psikolojisini anlamak zor değil de, sen koskoca milletvekili olmuşsun, binlerce insanı temsil ediyorsun, yakışıyor mu o hareketler!

ayrıca olay birkaç sosyal medya mecrasında, gazetelerde vb. yerlerde kalmamalı, kesinlikle yargıya taşınmalıdır. ama o işte yıllardır hırsızlıklarını gizlemek için paravan edilen milletvekilliği dokunulmazlığı buna engel olacaktır.

bu işin sonucunda maalesef tek taraflı bir yargılama olacak, asker ve komutanı hakkında soruşturma açılıp disiplin cezası verilecektir.

olayın geçtiği vidyo(uzun versiyon) : https://www.youtube.com/w...revU&feature=youtu.be
Lan pıcler
Yakın kırın
Vatanı bolun
Molotof atın
Vergı vermeyın
Elektırık kacırın
Kusura bakmayında asker ıyı anasını sıkmemıs.
ilk önce kürdo iteklemeye başlıyor. asker sonradan karşılık veriyor. ben de polisin askerin millete fiziksel şiddet uygulamasına karşıyım ancak gidip ne diye itekliyorsun elemanı? onun eli armut mu toplayacak amk? vurur tabii. bu kürtlerde de böyle bir şey var amk. benim dedem de böyle. kendisi her siki yapsın ama kimse ona bunun karşılığında bir şey yapmasın. öyle bir dünya yok. arada öz dedemi bile tokatlayasım geliyor bu yüzden, ama büyüğümüz işte. rahmetli anamın hatrına tokatlamıyorum.
bizim böyle bir vekilimiz yok .az bile yapmış .
Türk askeri gereğini yapmıştır. Biraz daha sıkıştırsa, yaygarayı bırakıp eteğini giyer kaçardı o kişi. Ama durun, o günlerde gelecek elbet.
umarim daha da guzel haberler aliriz ve guzel bir gun geciririz dedigim olay.
her çekik gözlüyü çinli sanan gerizekalılar tarafından yerinde bulunan olay. kekolar kendi milletvekilleri dövülene kadar anlamazlar ama.
gurulandirmistir.
Teröristler ne zaman vekil oldu 80 terörist var.
" açın sınır kapısını ışid i bitirmeye gidiyoruz! ışid o kendi tukurugunde bogacagiz! " deyip kobani ye giden, yarim saat 40 dk sonra da sınır kapısının diğer tarafindaki tellere yapistirilmis bir sekilde gotten sikilen kekolarin hönkürmesi.

tece sinir kopisini oçmiyir ışid bizi yakaladi sikiyir! wer iz yues ayir fors ahahaha!
körler sağırlar birbirini ağırlar misali entry nick uyumuna güzel bir örnek olan üstüne işenmiş köpek leşi yemiş bir bünyenin trollemesidir.
Kekoları üzen olay. Temiz bir dayak yiyip "oskor bozo soldırıyor" diye ağlamamaları şaşırtmıştır.