bugün

ibnedir. Pasif olanından.
ters ibnedir. bir şeyin çıkmasından zevk alıyor. girmesinden değil.
ilerde vuracak vurulacak erkektir.
dünyada ne kadar ibne olduğunu gösterir.
ters ibnedir. bir şeyin çıkmasından zevk alıyor. girmesinden değil.
şimdi gençler kendinizi hiç kandırmayın. taa çocukken başlar dışkılamaktan zevk almak. erkeklerde bunun nedeni hem rahatlama hem de prostat üzerindeki baskıdır. zevk almayan adam ya basurdur ya kabız.
anal dönem sorunları gün yüzüne çıkmıştır. büzüğündeki sinirlerden zevk almaya çalışır.
(bkz: basur detected)
garip erkektir. anlamadığım şey şu bok denen şeyin sikten kalın olması. (bkz: kol gibi sıçmak)
Pasif gay erkektir.
iş bu sebeple erkek çocuklarının kakalarının uzun süre tutma eğiliminde olduğunu dahi söyleyen çılgın doktorlar vardır. Normal erkek, normal insandır. Her türlü boşaltım elbette zevk vermektedir. Ağlamak, sümkürmek bile, işemek de.

Ancaaakk

Kasmayın gençler. Doğa neden bilmem bize değil de size te o götünüzün içine, parmağı derince sokup, penise doğru eğim verdiğiniz yere denk gelen ceviz büyüklüğünde bir prostat verdi ki, işte hepiniz teorik olarak sikilmekten hoşlanıyorsunuz. Şimdi şurada bizbizeyiz taşaklarının altına tekabül eden alanı okşamaktan ellemekten huylanıyon de mi, işte tam arkasında prostat var anam, utanma hiç, kızarma lan, şeker şey, delükanlı, tamam lan gey mey deyilsin... kız manitan isterse bırak azıcık parmak şeyetsin, duhul etsin rektumuna, sen de seversin, eğlenirsiniz. Yakınlaşırsınız.
1 -3 yaş arası olabilir. Zira o yaşlarda iki cins içinde tek haz kaynağıdır. Yani herkesin bir zamanlar ki dönemi.
Sıcmak ve bosalmak yea hunharca ama evet.
Bir adım sonrası hibino olan erkektir.
Acı sevmeyen erkektir.
Evinde sıçmaktan zevk alan erkeğin bir adım gerisindedir.
bu eylem çok değişik bir psikoloji eseridir. birçok kişi bundan zevk alır ve kimsenin bilmediğini sanır ama aynı zamandan aklından bunun herkesin bildiğini de geçirir. olay gizli kaldığı için böyle olur aslında doğrudur sıçmanın zevk verdiği.
sevgilisi yok hayatı siktiri boktan devam eden erkektir.

ee bari amk bundan zevk alsın.
Normal erkektir. Zevkten kasıt bir ihtiyacın giderilmesinden duyulan haz ise bütün erkekler ibnedir.
noluyo lan kitap okuyarak sıçmak gibisi var mı, buna da mı taktınız dedirtendir. takanın gtü kurusun.
sıçmaktan değil fakat tuvaletten zaman geçirmekten daha güzel şeyler azdır. iki dakikada sıçıp çıkanları anlayamıyorum.
sigarası da elinde iş gören erkektir.
Elinden geldiğince sıçmaya çalışır. Bastırdığı duygular mutlaka bir gün ortaya çıkacaktır. Pasiftir.
Sıçmayayım diye yemek yemekten çekinen beni gay olmadığım için sevindirdi.
Olum Hanginiz mıçmaktan zevk almıyonuz lan? ibne, gay... Yakışıyor mu amk?