bugün

muğla'nın milas ilçesi'nde 32 yaşındaki m.k.'nin makatına giren soda şişesi operasyonla çıkartıldı. m.k. polise verdiği ifadede, arkadaşlarıyla gece içki içtiğini, bunu kendisine kimin yaptığını hatırlamadığını söyledi.

milas'taki sanayi sitesinde çalışan m.k.'nin iddiasına göre; m.k geçen salı günü bodrum'a arkadaşlarıyla eğlenmeye geldi. bir meyhanede alkol alan m.k. uyuyakaldı. arkadaşlarının yardımıyla milas'taki evine dönen m.k., ertesi sabah karın ve makatındaki ağrıyla uyandı. makatına sert bir cismin olduğunu hisseden ancak çıkartamayan m.k. milas 75. yıl devlet hastanesi'ne gitti. yapılan operasyonla makattaki soda şişesi çıkartıldı.

sağlık durumu iyi olan ve tedavisi süren m.k.'nın polise verdiği ifadede, "arkadaşlarımla eğlendik. aşırı derecede alkol aldık. sabaha karşı kendime geldiğimde makatımda ağrıyla uyandım. sert bir cisim olduğunu görünce şaşkına döndüm. arkadaşlarım şaka mı yaptı bilmiyorum. eğer bu şakaysa çok kötü, daha onlarla konuşma fırsatı bulamadım" dediği ifade edildi. polisin m.k.'nin arkadaşlarının ifadesine başvurulacağı belirtildi.

kaynak:

http://www.cumhuriyet.com...tinda_siseyle_uyandi.html

Edit: Beni niye eksiliyorsunuz arkadaş ben mi soktum adama şişeyi.
Olum inşallah bir gün böyle bir şey yaşamam. Eskiden yalnız içiyordum en kötü bir kuytu köşede sızıp kalıyordum. şimdi oturup bir kere adam akıllı muhabbet etmediğim arkadaşların evlerinde uyanıyorum amk.
içeni sikerler aslanım.
bankok'da olan bankok'da kalır.
cinayete teşebbüstür. trajikomik bir olay. adam ölebilirdi de, bağırsakları gidebilirdi de. ölen var böyle şakalar yüzünden.
arkadaş o kadar çapı geniş şey nasıl girmiş. Daha önceden deneyimli demek ki. Ben kabız olsam ne zorluklar yaşıyorum.
akıllara getirmiştir;

görsel
midesine iyi gelmiştir.
Bir ibnenin ibneliğini gizlemek için verdiği yalan ifade. Benzer olaylar daha önce de oldu ve hep farklı bahanelerle olay kapatıldı. Kimse şaka olsun diye birinin götüne soda şişesi sokmaz, bu ibne büyük ihtimalle şişeyi sokarken hakim olamadı ve içine kaçırdı açıktan kendim soktum diyemediği için arkadaş yalanı uydurdu bunun başka bir izahı olamaz.
Bunca yıldır niye içip içip sızmadığımı şimdi daha net anladım.

Çok manyakca bir eylem.
Böyle şaka neden bizim aklımıza gelmiyor ki.

Demek ki şaka değil.

ibneler eğlenirken, şişe piçlik yapmış belli ki.
Kaç senelik haber amk ne ararken ulaştınız acaba?