bugün

Tepki ile karşılaşan BdP nin milletvekili sırrı Süreyya önder in sinoplulara 'o. Çocukları' diye küfür etmesi aslında ne kadar provakatif ve ahlaksız bir adam olduğunun göstergesidir. Üstüne birde ' 'sizin kapınıza gelip 'oğlunuz şehit oldu' diyen astsubayları daha çok görürsünüz'' deyip sıvamakla kalmamış haysiyetsizliğin Kralını yapmıştır.

Ülke ne hale geldi amk.
doğruluğu olan küfürdür. orjinali o.. çocukları, dağılın lan köpeklerdir. he bir de olaylar bu laflardan sonra daha da artmıştır. ağır bir kışkırtma var yani. hala olaylardan dolayı sinopluları suçlayanlar var. yazık.

edit: oradaydım.
sinopluları kardeşlerine benzetmiştir. yoksa o. çocukları ne alaka amk!
Bir laf vardır bizim buralarda kişi kendinden bilir işi.
(bkz: kardeşim sandım ama ne kötü kandım)
Öyle bi saldırıynan orospu çocuğu olunuyorsa 30 senedir çoluk çocuk asker öldüren barzoları orospu çocukluğu konusunda master degreedir bilsin.
sinoplular olarak çiçeklerle karşılamadığımız için yerden yere vurulduğumuz olayların bir başka tarafıdır bu olay. apoyla görüşecek heyet için sevgi mesajlarımızı iletmedik afedersiniz. bu düşüncede olanlar neyin kafasında anlamak mümkün değil. sinop faşistlikle suçlanıyor şimdi. suçlayanlar faşistliğin ne demek olduğunu bile bilmeyen insanlar. sinopta kürdü lazı çerkezi yıllardır hep barış içinde yaşıyor. ama teröristler barınamaz ne sinopta ne karadenizde. teröriste taş atmak faşistlikse teröristi korumak şerefsizlik, haysiyetsizlik, orospu çocukluğudur.
sırrı süreyya önderin sinoplulara küfür etmesi çok terbiyesizce bir harekettir. doğuya gezi yapan türk vekillerden hangisinin ağzından bir küfür çıkmıştır. eski içişleri bakanı idris naim şahin hakkari de hakarete maruz kaldığı halde ağzından en ufak bir küfür çıkmamıştı. işte kürt ve türk vekil arasında ki kalite farkı ortaya çıkıyor. bir vekilin çelik gibi sinirleri olması lazım. en ufak olaylara vekil küfür ederse halk ne yapmaz. imam cemaat ilişkisi. gereksiz bir gezi düzenliyorsunuz bu halkın sizi istemediğini bilerek oraya gidip insanların sinirini bozup peşine küfür ediyorsunuz yazıklar olsun hepinize. eskilerin deyimiyle benim hakkımda ne düşünüyorsan allah sana iki katını versin.
seviyesizliğini ve cakma sosyalistliğini gösterir.
saygısızlıktır.
sırrı'yı da süreyya'yı da, önder'i de ayrı ayrı kınıyorum.
Sinoplulara değil sinoplu o. Ç. lara küfür etmiştir.
siyasetçilerimiz tarafından çok sıklıkla görülmeye başlayan durum.
tbmm için manevi değer diye bir tanım var ise, tbmm başkanını göreve çağırıyoruz.

vekil, aslına hakaret edemez.
tıpkı; anne-babasına küfür eden evlat durumu.
hiç ahlaklı bir durum değil.