bugün

dışarıdan rahatlıkla görülebilen durumdur. 1 kızın etrafında 5 6 kız var anasını satayım. Ve istediklerine de ulaşıyorlar. önemi var mı zaten aşkım için yattım der önüne gelenle yatar.
oradaki kızlarla kendilerini tamamlamış olurlar.
kız, suratında avon kataloğunundaki tüm ürünleri denemiş bir vaziyette, kullandığı parfüm en pahalı parfümlerden, ayağındaki nike, converse ayakkabılarla en vatansever vatandaş rolünü oynamakta. ne güzel...
solcu, sağcı ya da hiç biriyle ilgilenmiyor olmanın çekici hiç bir yanı olmadığını kavrayamamış tiptir. küfür etmeyi bırakmasaydım çok daha uzun bir entry yazabilirdim neyse efendiliğimi bozmuyorum.

edit: tipin biri eksiledi. neyse solcu tipten solcu kız etkilenir e solcu kızlarında geneli çirkin solcu derken atatürkçü kızları değil komünist, sosyalist takılanları kastediyorum neyse bu tipin daha çok eksiği var gelsin yol yordam öğretelim en baştan adam edelim.
devrim davasına ihanet etmiş bir riyakardır.

püü reziller sizi.
"başkaları da senin anana bacına solcu olsa hoşuna gider mi?" demek istediğim tiptir. ilerde memur bi kız bulup evlenme amacı taşıyacaktır zannımca.