bugün

ilkokul'da dayak yediği kızı özleyen yazarın serzenişidir. umarım yine o kadar saf ve temiz dayaklar yersin panpa.
süper kızdır. *
(bkz: biri bana mı seslendi)
(bkz: hiper dişi)
kız olmaktan çıkmış kişidir, tarzandır.
(bkz: yarmagül)
bu sınıf ilkokul sınıfıysa çok da garipsenmez. erkek gücü, kadın gücü diye bir şey yoktur o çağlarda.
ortaokulda oluyorsa kızlar erkeklerden daha önce ergenliğe girdikleri için daha küçük yaşlarda boy atarlar bazıları erkeklerden güçlü olabilir, ama asıl nedeni kızla kavga düvüş sırasında erkeklerin "lan şu kızın neresine dokunurum kavga sırasında" gibi sapıkça bir düşüncesindendir. lise, üniversitede olmaz böyle bir şey. oluyorsa da o kız nevriye yılmaz'dır.
geceleri gizli gizli smackdown izleyen ve Randy Orton hayranı olan kızdır.
(bkz: bayan öğretmen)
Amazon kizdir.
takdire şayan kızdır, evlenmek istediğim kızdır. kendisini ezdirmeyi dişilik sanan kızlardan bıktık artık. fazla dırdır da etmez bir derdiniz olduğunda kafanız ütülenmeden halledilir. bunu şöyle karşına alıp kapışacaksın , bir düello bilek güreşi yapacaksın sonra da bir güzel güreşeceksin.
* sevgılııııımm * arkadaşım ahmeti dövmüşsün.
- dövdüm ne var ?
* senin yüzünden kimse benle arkadaşlık kurmuyor, herkes bir birine pandik atıyor bana gelince yooookkkk bana gelince yooooooookk.
- ulan ibne misin sen ?
* yok ama ne haldeyim gör işte. *
karşı cinsi sevmek istemeye başlamasına sebep hormonları harekete geçtiğinde huyları değişip, manyak bi mazoşiste dönüşebilecek tiptir. döv beni döv döv döv.
5. sınıfta vardı böyle bi tane, abi sınıftaki en uzun erkekten bile 4-5 parmak uzun. kafa attıydı bana. bildiğin tırsıyorduk sınıfın sapları olaraktan. öyle erkeksi felan da takılmıyordu, belliydi ilerde cadde tikisi felan olacak, oldu da. ama kötü oluyordu be hafız, hangi biriniz karşılaştığı concon hatundan zamanında kafa yemiştir ki.
kara murat'in kızı kara fatma.
Sakal traşı olup 31 çekiyordur.
Yarmagül'ün okumuş halidir.
ilkokulda olması muhtemel kızdır.
bizde de vardı böyle bir kız.
ben değil ama birçok erkeği dövdüğünü hatırlarım hayvan gibi bir şeydi. (dövemeyeceğinden değil konuştuğum kişiydi o yüzden dövmedi hani)
bilek güreşinde erkek dahil tüm sınıfı yenerdi. 7. sınıfa geçtiğimizde o dahil erkek ve kızların hepsini bilek güreşinde ben aldım.
budur..
Bacımızdır.
babamdan çok ondan dayak yemişimdir. Unutmadım seni erkekfatma.