bugün

arabesk altyapısı üzerine günümüze uygun sözler yazarak başarıyı yakalamıştır. hemen hemen hepimizde kalıtsal mı ülkenin konumundan mı bilemem arabeske meyil olduğunun kanıtıdır.

edit: ha şunu da ekleyeyim bir çok şarkısında da yine türk müziğine uygun enstruman sololarını da unutmayayım. ten uyumunu böyle böyle yakalıyor insanlar işte.
Her daim dinlenesi güzel sesli şarkıcı.
götü ve memesi olmadan da kadınların, erkekler tarafından arzulanabileceklerinin kanıtıdır sıla.
allahsız hatun. canımı alsın da kurtulayım istiyorum, bugün yayınlanan 'yabancı' klibindeki asaleti ve zarifliğiyle bu isteğimi perçinlemiştir.
Kuğu gibi hatun.
şimdilerde unutulmaya başlayan sanatçıdır.
Unutursak kalbimiz kurusun.

(bkz: aşırı tepkiler)
ne kadar çok sevsem de kendisini sürekli tekrar eden şarkılarını söylemeden geçemeyeceğim.
ne söylese yakışır.
vaziyetler şarkısıyla taht kurmuştur gönüllerde. çok güzel lan şarkı, ne hareketli, ne slow. ama kıpır kıpır oluyor insanın içi.
Gözleri deniz kokan kadın, kadınım.. mimiklerine kurban olduğum. Gördüğüm en güçlü kadın.
güzei kadın hoş kadın ama biraz fazla abartılmıyor değil.
Görmeyeli kafam kadar slikon taktırmış kadın, son klibinde slikonunu gözümüze sokmak için yırtınmış resmen.
bir nez değildir. o memeye bülbül gire.
Hangi parçası olursa olsun mutlaka dinlenecek kadındır.
rüyalarımızdaki eşimiz.
omuzlarının geniş olması dolayısıyla ayrı sempati duyduğum hatun.
sesine ve şarkılarına diyecek lafım zaten yok.
ilk çıktığında kenan doğulu ile bir düeti vardı. işte dedim bir kaç günlük ünden sonra silenecek bir kişi daha dedim. çünkü çıktığı ilk tarz ile sonradan oturtmuş olduğu profil arasında dağlar var.
iyi ki beni yanılttın gençoğlu. aynen böyle devam.

https://www.youtube.com/watch?v=NHytXXtw3po
yoksa bu şarkıyı dinleyebilir miydik?
bu sene ki açıkhava konserinde kayahan ın '' hep karanlık'' şarkısını okuyan şarkıcı.
bayıldım.
öldüm.
bittim.
siz de bayılın istedim.

http://www.youtube.com/watch?v=tTRf1tpadIc

hamiş: kayahan için hazırlanan saygı albümünde ''canımın yaprakları'' nı okuyacağı haberler arasındaydı. son dakka bir değişiklikle hep karanlığını mı okudu acaba?

bekleyelim de görelim.
Nedense bana itici gelen ünlü. Gerek sesinden, gerek mimiklerinden.
yaptığı müzik türüyle tüm türk sanatçılardan ayrılan sesine şarkılarına hayran olduğum kadın.
çok güzel memeleri vardır.
ses, fizik, duruş hayran olunası. bir de galatasaraylıdır.
kafe işletmecilerinden, çalınan şarkıları için patent alsa zengin olurdu dediğim güzel sesli sanatçı.
fransız dili ve edebiyatından caz vokal bölümüne geçiş yapan sanatçı.
yeminlen; aşık olabilirim, olacağım derken oldum'a götürecek beni .
bir masada oturup, ''sen bir karşı cinssen, karşılaştığımız cinsler ne be kadın'' diye sormak istediğimsin .
eksik olmasın ...