bugün

bu gece beyaz show u izletecek şarkıcıdır.
beyaz show'da arzı endam eden, gerek görsel gerek müzikal anlamda insanı delip geçen hatun.
kadının dibi.
beyaz show'a teşrif etmiş. şarkı söylesede dinlesek.
telefonumun melodisi yaptım. biri aradığında açmıyorum o susmasın diye. kimse bana ulaşamıyor. çok zor durumdayım sözlük.
an itibari ile kanal d de yayınlanan beyaz show da...
beyaz show'u izleme nedenim.
Küfür etse nakarat halinde eşlik edebileceğin nacizade şarkıcılardan biri .
görüntüsü, duruşu ve konuştukları ile
(bkz: sıla gibi kadın)
kadın ama ne kadın.
şarkıcı ama ne şarkıcı.
az var böyle, sevilmeli.
aylar sonra bana beyaz show'u bana izleten kadın. daha çok şarkı söylese de dinlesem diye katlanıyorum
şu saatte hasta hasta ama beyaz ve diğerleri susmuyor arkadaş!

sıla için tanımlama yapmak gerekirse de: gerçek bir kadın işte! tam bir kadın!*
yazıyor, söyluyor, söylerken yaşıyor, fizik, yüz, duruş, pop dinlemeyen benliğime
bile şarkılarını sevdirmeyi başarmış, herseyiyle tam bir sanatçı işte..
sıla kezban çıktı.
beyaz şovda gösterilen iğrenç skeçde müthiç tatlı, müthiş yetenekli on numara beş yıldız kezban makarası yaptı. fazla söze gerek yok, içim geçti yeminle. çok hoş buluyorum bu kadını, keşke tanışsak.
her parçasında kendimi bulduğum nadir sanatçılardan biridir. Candır o, harbidir o, kelimelerin kifayetsiz kaldığı kişidir o.
"bu kadınsa ben neyim" diye düşünüyorum saatlerdir. bu kadın içimdeki biseksüeli uyandırıyor.
Memeleriyle sözlükte konuşulan şarkıcı.
çok sevdiğimden değil zor sevdiğimden demiş. ne de doğru söylemiş. ağzına sağlık.
dedim bu da mı galatasarayda? sonra dedim ki sıla haa bizim sıla. çok tatlı hoş bir kadın olmakla birlikte bugün beğenmedim beyaz şovda.
son albümünde ki en sevdiğim şarkısını -aslan gibi- şu an beyaz show'da seslendiren taş hatun.
birde arkasında çalan adamların teker teker tarz adamlar oluşu dikkat çekici! * *
bu gece beyaz showa çıkan harika insan.gereksiz yere hiçbir söze müdahale etmedi.sorulursa söyledi yoksa sustu.ses sahne falan zaten yoruma ihtiyaç durmuyor.ama biraz fazla kilo var,o da olsun artık diyoruz.Binaenaleyh yürüyen asalet işte.
galatasaraylıdır. kendisine ve müziğine olan sevgim üst düzeyde iken sonsuza ulaşmıştır.
17 Haziran 1980 doğumlu olup isatanbul üniverstesi Fransız Dil ve Edebiyatını bırakıp istanbul Bilgi Üniverstesi caz vokal bölümüne geçiş yapmıştır. Kenan Doğulu nun 7 sene vokalistliğini yapmıştır. SILA dizisinin müziğini yaparak adını duyuran SILA Türk pop müziğinin en önde gelen kadın sesidir. çıkardığı bütün albümlerde sözler kendisine ait olup yazarlıktaki başarısını ve duygu yükünü Fransız edebiyatı okumasına bağlıyorum. SILA ,iMZA , KONUŞAMADIĞIMIZ ŞEYLER VAR , JOKER VE VAVAEYLA albümlerinin adıdır. Kişiliği, şarkıları, güzelliği, mimikleri ve ÇETESiYLE adından daha çok bahsettireceğe benziyor. SFC
Fransız edebiyatı okumasından dolayı şarkı sözlerindeki duygu yükü hissedilmicek gibi değil. Şrkılarındaki feryatlar, serzenişler herkese az da olsa bir yerden dokunan müstesna insan. joker ve vaveyla albümleriyle zirvedeki yerini sağlamlaştırmıştır.
nedense bir türlü sevemdiğim ve samimiyetsiz bulduğum sanatçıdır. şarkılarna laf yok ama. yiğidi öldür hakkını yeme.
beyaz show skecindeki kezban taklidiyle yarım yarım yardırmış şarkıcı.

incicilere sesleniyorum şu videodan bi kezban detected swf si yapın.*
http://www.youtube.com/wa...&v=CBFJvD5xpHo#t=132s
güncel Önemli Başlıklar