bugün

Ezanlar susmaz bayrak inmez * kokonun yeri ayrı namazın yeri ayrı hahhaha.

https://twitter.com/hasko...tatus/1708814951899435509
suç dünyasında ki insanlar böyledir ..

uyuşturucu hap kullananlarda ..

peker-çakıcı gibi mafyacılarda.

baba adlı seri filmi izlemiş olanlar bilir hepsi ağır katolik olup ,kiliseyi aksatmazlar.

bu kadında aynı bir şekilde kesin inanıyordur, suçlarını böyle örtüyorlar.
üstüne hepsi vatanseverdir . öl de ölelim şaklabanlığı.

sicilya mafyasına bakın, her muhabbette haç çıkarırlar, çocuklarını vaftiz ederler, aile kadınları kapalı kara çarşaflıdır..
çoğumuz filmlerde görüyoruz doğrudur aynen yansıtırlar.

mayans dizisi var ,orada genç bir kız vardı çocuk çetesi başı, bu kız -kadın izleyen varsa bilir dindarlıkta pabuç bırakmayan tipti.
aynı dizide ki mafya-kartel şefi de aynı, evlerinde haç,tespih ,kutsal su eksik olmaz.

esrarkeşlerin alayı sorun müslüman'ım allah korkum var der.
sen dinsizim dersin demedikleri kalmaz.
şaşırmayın bunların aklı uçmuş iradesi olamayan kurnazlıkla para kazanan tipler.

benim çin çin'de kırıkkale'li bir arkadaşım vardı ,çok eski 80'lerden, mhpli idi sonra akp'li oldu deyyus. en son 2017'de gördüm . kesin ölmüştür aksırıyordu.
her bolu yemiştir ,esrar ,alkol, hırsızlık,cinayet ama vatansever ve dindar. 90'larda yaşlı bir kadını soymuş ,ziynet ve parasını almıştı ,kaptı polis yattı 4-5 sene.

dışarda görsen sakallı,yakasız gömlek tesbih,bol pantalon ,anında cuma,evliya yanında sönük kalır.

bu iş böyle bilen bilir.
bazı ciasal islamcı problemleri. * ta yakın zamanda da bir akapeli koko çekerken yakalanmıştı lüks yatında. hayır bir bok yiyorsunuz, en azından arkanızı toplamasını bilin. normalde de taşşak malzemesi oluyorlar, yakalanınca da. * en çok koko çeken cennette milyonlarca huriye sahip oluyormuş diye duydum. * akapelilerin koko merakı buradan geliyor demek ki. *
uyuşturucu maddeden hapse girince hemen Kur'an okumuş zaten. ateistler hadi bunu da açıklayın...

https://twitter.com/yirmi...sfHdlpLtE5Ubjh2g&s=19