bugün

Bugun 3 tane birden takip ederek korkutmustur beni. Yani hem caylak hem sifir entry. Takip ettigi tek yazar benim. Acaba amac nedir. Kazandigim universiteyi kazandilar da rehberlik yapmami mi istiyorlar. Yoksa cok basit bir eski sevgili vakasi midir? Bilinmez.
bendeki sayıları oldukça fazladır. ben de hala anlam veremiyorum.
Beyler mecburiyetten oluyor o. Kendisi takip etmiyor.
Zall'ın gaz verme taktiği. Güya takip edilince coşacağız, daha çok entry gireceğiz. Doktorların Prozac yazması gibi Zall da takipçi yazıyor bize.
son zamanlarda sıkça olağan olay. bunun altında bir sözlük oyunu olduğunu düşünüyorum.

ilk ihtimal: kendini takip ettirmek için fake bir hesap açan diğer kullanıcılar anlaşılmasın diye sadece kendini takip etmek yerine daha çok kişi takip ederek kendini gizliyor.
ikinci ihtimal: ismail sözlüğe yazar tutundurma amaçlı bot hesaplarla kullanıcı pohpohluyor.
Sitede yeni açılan hesapların otomatik takip etmesinden kaynaklanmaktadır. istemiyorsanız Zall a söyleyin kaldırsın.
Burayı twitter sanan yazarın takip etmesi ile aynı durumdur.
Sözlüğün amacını, takip et butonunun amacını kavrayamamış olabilir.
(bkz: çaylaklar tarafından takip edilmek)
Aslında entry girmemiş yazarın takip etmesidir. Sıfır entry nasıl girilebilir?
(bkz: feyk) gizli bir hayran ya da düsmandir.
Paranoya hissi yaratan, surekli izleniyorum diye endiselenen arkadaslarim var. Takip etsinler problem degil. Ama adiniz necatiyse ve sizi takip eden necati seni si.. cegim birader adli yazarsa tirsmaniz normaldir.
takip edilecek cok bir sey yok dedigim takip etme olayi. otomatikse, katlanacaksin.