muhalefetin milleti galeyana getirmesidir. kriz 70 80 90 lı yıllarda millet tüp şeker yağ bulamayacak kadar fazlaydı. bu günlere şükür edilmesi gerekirken hep bir isyan.

siz kriz görmeşsiniz. ananız akşam karnınızı doyurnuş, yattığınız yerden wifiniz bağlı, son model telefonlarla ahkam kesiyorsunuz.

gidin kriz ülkelerini gezin de aç yatıp sabah 10 km yoldan su getirin ebenizin hörekesini görün.
Pazardaki bütün mallara en az yüzde elli zam gelmesi, bilimum hayatta kalma malzemelerinin fiyatlarının uçması ve çoğu malın ikamelerininde öküz gibi pahalilaşmasi olayı kriz değilde krizin havası mıdır? Neresinden bakarsan bak doğru olmayandır.
psikolojik olarak vuruluyoruz.
80-90 lı yıllarla suanki yılların karşılaştırılması kadar saçma birşey yok. Tabiki elimizde son model telefon olacak teknoloji ilerliyor bilim ilerliyor bunlardan geri kalmak normal olur mu bu devirde ki şuan bile birçok ülkeden teknoloji,bilim,eğitim gibi konularda gerideyken. O zaman yağ şeker bulamazsın evet. Şuan bulabiliyorsunda ne oluyor. Herşey ithal. Buğdayını bile kendin uretmiyorsun. Tarım ülkesinin güya. Markete gidin bakın kriz var mı yok mu. Düne kadar üç liraya satılan şey neden bugün 10 lira o zaman. Bunun adı kriz değilse nedir.
Yok be yaw -güneş doğunca da yeni gün başlamış olmuyo zaten ...

Cambazlıkla krizi örtbas etmek isteyen aktroll sıçmığı ...
Yelkenler suya indi bile naber. Reis, türkiyede faaliyet gösteren amerikan şirket yetkililerini kabul etti allah kabul etsin. Demiş ki; "abd ile olan siyasi sorunların, iş dünyasını etkilemesini istemeyiz". Paranın gözünü seveyim. Sahi ipone lara noldu? Hani parçalıyorduk?

--spoiler--
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li iş insanları ile buluştu: Siyasi konularla ekonomiyi karıştırmamak gerek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'li iş insanları ile bir araya geldiği toplantıda yaptığı konuşmada, "Siyasetle ekonomiyi karıştırmamak gerek. Karıştırmak yanlış." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ile sorunların, iş dünyasını etkilemesini istemediğini de ifade etti.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, ABD'li şirketlerin yöneticilerini kabul eden Erdoğan, "Stratejik ortaklığımız, tüm iniş ve çıkışlara karşın, yatırım ve ticaretle güçlenecek." mesajını da verdi.

Erdoğan, iş dünyasının ticari önlemlerden etkilenmemesi için gerekli tüm adımların atılacağını ve "serbest piyasa ekonomisinin prensiplerinden vazgeçilmeyeceğini" söyledi.

Cumhurbaşkanı, "Yaşadığımız problemleri çözmek için yollar ararken iş dünyasının da bizimle işbirliği yapmasını istiyoruz. Şu anki ABD yönetimi ile yaşadığımız sorunlardan sizin negatif etkilenmenizi hiçbir zaman istemeyiz. Gerekli düzenlemeleri yapmaya devam edeceğiz." dedi.

https://www.bbc.com/turkce/45579762
--spoiler--

görsel
muhalefetin kaosa ne kadar meraklı olduğunu ve bu yolla seçilmeden iktidar olma hayali kurduğunu gösterir . gezi olayları !

bi darbe olsada başa geçsek .

bu aptal milletin bizi seçeceği yok .

aman koyunlar uyanmasın hesabı !
Bak aq Syn. Trolu Ulkede ciddi bir ekonomik kriz var.
Faizler %35 artmasina ragmen dovizin atesi sonmedi.
Devletin ve ozel sektorun yeni yaturim projeleri durduruldu
Ekonomi De Tl de parasini tutan sayisi azaldi Gıda maddelerine bimde
ulan bimde
%40 zam geldi daha nediyim
krizi anlaman icin kafana Taş mı?
Düsmeli illa ki...
Vardır.

Ama borcu olana, dara düşmeye iki adım kalanlara var.

Saraylarda yaşayıp, halk pazarlarında "halkın" bilmediği şeylerle beslenen baştakilerin sözde "manipülasyon yaratanlar" topluluğu söz konusu olunca kriz yok arkadaşlar..
ortada bir ekonomik sıkıntı var ama kriz yaygarası yersiz.
Kriz yok mu. H&m de siktriboktan mumluk bile 30 tl den 1 hafta içinde 60 a yukselmiş.
develasyondur o..
kriz miriz yok.
sürekli değildir. mesela sabahları kalkınca pek yok ama yola çıkınca hissediliyor.
kriz var ise neden ağustos ayı araç satışlarında patlama yaşanmış. kriz markerlerde olabilir bunu herkes kabul ediyor ve bakanlık bunun için devrede. lakin ülke genelinde ekonomik kriz var batıyoruz muhabbeti yapılması aykırıdır.

cumhurbaşkanı iyi şeyler yapmak için çabalıyor. sürekli milli vurgusu yapılıyor. hükümet bu kadar çaba ederken siz muhalifler hep bir yaygara hep bir memnuniyetsizlik.
irfan değirmenci'nin sunduğu akşam baskısı yayınını izlediğiniz de detaya kavuşulacak çaktırılmayan kriz. A haberi izlemekle kendinizi motive etmeyin.
Bizim şirket batma durumda geçen seneye göre.Nasıl kafa yapısı var sizde çözmek mükün değil.
kriz yok zaten demi ya*am. yapacağınız trollüğün evveliyatını skiyim.
kriz olmadığından vatandaşlık satışı 2 milyondan 500 bine düşmüş. Yalnız tl değil dolarla:)).iyiki hayatımızdan doları çıkarmışız.
kriz yok, tembel insanlarımız var. herkes istiyor ki masa başı işim olsun, ama işkur bir yığın eleman arıyor beğenen yok. üzülüyorum ülkemiz insanlarının uyuşukluğuna.
Kriz yok(muş)

Ahaaha. Sıradan adam sıradan sikmiş.
varsa da bize yok amk.
bunu diyen adamlar ne kadar kazaniyor ya cok merak ediyorum? ulan ortalamanin cok ama cok ustunde kazaniyorum. ama ben bile hissediyorum, bu heriflere her sey saka geliyor. 1 ay once aldigim 220 liralik protein tozuna bu ay 280 lira verdim. lan muza 13 lira veriyorum 13. sizin hissedemediginiz krizi bi ananiza babaniza sorun bakalim nasil hissediyorlar. dana etini falan siktir et, annene deterjan, camasir suyu fiyatlarini bir sor bakayim. biber fiyatini falan sor. agustosta is degistirdim, aylik maasim nette 1500 kadar artti, buna ragmen kenarda tutabildigim miktar agustosun da asagisinda. sanirim sizler bogazinizdan kuru ekmek gecmeyene kadar kriz oldugunu inkar edeceksiniz. merak etmeyin o da yakindir.