bugün

akp'lilerin sorgulamaması gereken dönekliktir zira döneklik diye birşey olmasa akp diye bir parti olamazdı.

edit: başlığı açan tossun paşa idi. başlık başıma kalmış.
ananı da al git dedikten sonra benim milletim, gardaşlarım diyen bir karaktersizden en azından daha iyidir.

sence hangi tür döneklik ?
süheyl batum dp'nin başına geçmeye yeltenmiş değildir. sadece parti mensuplarında bu beklenti vardı ve bunun sebebi de süheyl batumun babasının bir zamanlar demokrat partide siyaset yapmış olması.kaldı ki hocamdı kendisi ve dersime girdiği süre içersinde demokrat partiyle ilgili konular basında yer aldığında bu konu kendisine sorulmuştu ve kendisi böyle bişeyin sözkonusu olmadığını söylemişti.chp konusundaysa hevesli olduğunu gündeme geldiğinde belirtmişti derste.
(bkz: nick entri uyumu)
(bkz: alıştık sana tosunum)
tayyip in erbakan'ı satarak yaptığı döneklik ile mukayese edilemeyecek dönekliktir.
akp liler analarının karnından akp li çıktıkları için öyle olmayanlar tuhaf gelmesidir.
(bkz: ertuğrul günay tarzı döneklik)
(bkz: tosun gibi döneğimiz var)
hatada ısrar etmeyi savunmak, mertlik mi oluyor? Ne yani, insanlar hatalarını ölene kadar savunmalı mı?.

Ülkemizdeki; siyasi-idari-bürokrat-eğitim kurumları-yerel yönetimleri vb kuvvet erklerini eleştiren, tartışan bizlerin; iki yüzlü cehaletinin ispatı oluyor,
bu entry.