bugün

sözlükten tamamen çıkmak isteyen yazarlara yol gösterecek başlıktır. sözlüğü bırakıyorum arkadaşlar sizinle vedalaşıyorum. kalbini kırdıklarımdan helalliklerini istiyorum. türk kelimesini yazdığımda altında kırmızı imla hatası çıkan türk düşmanı bir sözlükte yazarlık yapamıyorum hem de yöneticilere söylemem rağmen düzeltilmedi. kendinize dikkat edin. içinizde çok abazanlar var onlara doğru yolu gösterin... sanırım bu açtığım son başlıktı.
kişisel bir tercihtir. isteyen sözlükte yazmaya devam eder isteyen sözlükten gider. herkes istediğini yapmakta özgürdür.
gereksizdir, ben mesela nadiren girerim ve nadiren yazarım. canım sıkılırsa da yazmam. Hayır ben o şekıl yazarım o o şekıl yazar yani.
arkadaşlar sözlüğün sahibine ana avrat düz giderseniz tamamen silinebilirsiniz tek üyelik iptali böyle olur. birazdan yapacağım sanırım.
Destekledigim bir gidistir , zira benim de düşündüğüm dur, zalla prensipte anlasamadik sozlesmem de sezon sonu bitecekti zaten, jübile istemiyorum uçak biletimi alin yeter.