bugün

bu yazarlar hiç eksik olmuyor nedese. tek amaçları desteklemedikleri siyasi düşüncelere çamur atmak.

bordo klavyeli grup diyedebiliriz.

edit. hocam adam gibi konuşanlara lafım yok. ama bazılarının tek işi başka düşünce sahibi insanlara küfür , hakaret etmek. bu mu sizin siyasetiniz?
Ben bunu yaptım ve pişmanım. Türkiyedeki insanlarla gündelik hayatta din,siyaset,sosyal sorunlar hakkında konuşmak faydasızdır ve yapıcı değildir.Çok defa deneyimledim artık kesin kararım.
Edit:pek bordo klavye değilim aslında gerçek hayatta nasılsam burda da öyleyim.
Antin kuntin fantezilere, , boş beleş embesil muhabbetlere meraklı yazarlar yanında, ayakları yıkanıp suyu içilecek yazarlardır.
Olum ne zaman büyüyeceksiniz, bi tarih verin!
--spoiler--
Bir de Çomarlık yaparak ishalini boşaltan aktroller var.
--spoiler--
ne yazacağız ?

(bkz: mini etek giyen kızın asıl amacı)

(bkz: bacak kıllarını alan erkek)

(bkz: bilmem hangi tarih gs fb derbisi)

(bkz: sözlük kızlarının fotoğrafları)

böyle bir sözlük mü hayaliniz ?
Acayip tiptir. Bir de uzun uzun yazar kastıkça kasar. Sorsan ne mezunusun ne iş yapıyorsun diye ya kahve işletiyordur ya berber. Sağdan soldan duyduklarını yazar. Evet.
aslında okuyup biraz fikir edinsen, en azından bir kaç ön yargı kırıntıları olur beyninde.

bir ortama girdiğinde sana salak muamelesi yapmazlar ama tabi ki dangalaklıktan kurtulamazsın.

tabi kızları açık oylamak senin için daha eğlenceli ise eğlendiğin şeyleri yap, çok da sıkma kendini, yoksa bunalıma falan girersin, istemeyiz öyle olsun.

iletişim devrimi, bütün ruh hastalarına da gün doğurdu (mesela senin gibi). sözlükler, psikopat çöplüğüne döndüler.

senin gibi kimliğini gizleyip "rumuzla" yazınca saçmalamak çok daha rahat ve kolay, üstelik oturduğun yerden "iki tıkla" ruhunun bütün pisliklerini dökebilirsin... Mektup yazıp zarfa koymak yok, pul yapıştırmak yok, kalkıp postaneye gitmek yok, üstelik masraf da yok.

Doğru düzgün cümle kurmayı bilmiyor yada eğitim düzeyin epey düşük diye "ben yazamıyorum sadece goygoy yapabiliyorum" diye düşünüyorsan bile yadırganacak değilsin. üzülmene gerek yok.

bazıları bir şeyler yazabiliyor diye kendini baskı altında hissediyorsan eğer o senin sorunun. insanlar istediğini yazar.