bugün

Bu Frank denen zevat gibiler yüzündendir. Eksiyi her fırsatta eleştiririm. Ama ekşi moderasyonunun kolladigi kişiler olsa da çok tepki gelince affetmiyor hemen uçuruyor. Mesela fuxx ve strong minded gibilerin uçurulması. belki bu yüzden en çok talep gören sözlüktür. Bu Frank zevatı anladığım kadarıyla ben gelmeden önce birçok kişiyi silik yaptırmış. Bu zevat moderasyondan birinin fake hesabı bence. Eğer öyle değilse moderasyon çok büyük hata yapıyor. Çünkü bu zevat insanları sebepsiz yere çaylak ve silik yaptırarak sözlükten uzaklaştırıyor. Sözlükte kimse kalmayınca napacaksınız bakalım. Bu arada Frank zevatı senin ben aq.
reklam yapılsa gelişir bence biraz paraya kıyılmalı.
ekşi alternatifi olabilmesi için çok büyük şans var.
milletin arkasından iş çeviren çetedir.

hayret ediyorum başka sebep aranmasına..
sözlüğün gelişmediğini fark edip çözüm önerisi getirmeyenlerdir. bakıyorum her gün bir sürü kişi sözlükten şikayet ediyor ama ne çözüm önerisi var ne de gayret var. artık bilgi entrysi mi girersin, uzun paragraflar mı yazarsın, yaparsın, denersin bir şeyler ama sadece şikayet etmekle olmuyor.
ya tek yapılması gereken başlıklarını engelle buttonu getirmek ve sonra sonsuz huzur.
Sanırım Nazmiye yüzünden.
hep makarna ile beslenmekten.
Eğitimde kurtarmıyor şevişmeleri lazım çok abazalar.
Bir de kadın kız görmemiş tipler dolu.
Biz eskiden daha iyiydik ya. Okuyacak yazarlarımız vardı.
Eski yazarlara selam ile.
Öyleyse sözlük için sunacağım bazı tavsiyeler:

Başlık kategorileri geliştirilebilir.

Yazarlık süreci uzatılabilir. Ekşi'nin aksine hızlı bir şekilde yazar olunca şaşırmıştım doğrusu.

Moderasyon konusunda daha sıkı denetim olmalı sanıyorum. Geçen sapık herifin teki geldi, her yere penisini attı. Bir sürü yazara salça oldu ama sonra şükür ki, sesi kesildi Böyle olayların hiç yaşanmaması için çaylaklık döneminden itibaren girilerin bir şekilde denetlenmesi gerekiyor sanırım. Moderasyon o arkadaşı doğrudan uçurmalıydı ancak çaylak yapıp bıraktılar, ağıza bir parmak bal çalarmış gibi.

Açılan başlıklar hususunda, başlığın yayınlamadan evvel onaydan geçmesi lazım. Çünkü gördüğüm kadarıyla tamam gülüp eğleniyoruz ancak nicelik olarak değil nitelik olarak sözlüğe artı değer katacak başlıkların artıp desteklenmesi lazım.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.