bugün

kız avı vakti olduğu içindir. av bitince kalabalıkların arasında ağzında et parçası ile dönersin. henüz şafak sökmedi...
bu saatlerde 3-4 kişiye tahsis edilmiş gibi oluyor, vip sözlük bir nevi.

onların da hiçbir şey yapmaya mecali olmadığı için kendi hallerinde takılıyorlar.

güzel evet.
bu saatleri, araçların geçmediği otoyola benzetiyorum.

hepiniz o otoyolun üstüne atlayıp yatmak istemişsinizdir çocukken. sol frame de hiç araç yok. ne versen alır. go! go! go!
katıldığım görüştür. sakin sakin entrymizi giriyoruz, kimse kimseye sallamıyor, salak saçma başlıklar yok.
genellikle 2. öğretim kişilerin sabahlaması ile sonuçlanan durum. tabii hiç uyumadan işe üniversiteye gidecek olanlarda olabilir şahsen denedim ve "ruh gibi olma" ile sonuçlandı.
evet tam da şu an.herkes namazını kıldı yatmaya başladı.ohh.
trollerin yorgun düşmesiyle sözlüğün daha adamakıllı bir sol frame'e sahip olması durumu. Güzel tabi.
(bkz: ben üzerime hafif birşeyler alıp geliyorum)
(bkz: bu gece çok güzelsin uludağ sözlük)
abaza ergenlerin okullarında, yobazların öğlen namazında, trollerin hala yataklarında olmasından kaynaklıyor olabilir.

edit: okuldan ve camiden erken döndüler heralde. *
heralde liseli veya ortaokullu yazarlarımızın okullarında olmasından dolayı genellıkle boş ama hoş insanlar ve işyerinden bağlanan yazarlardan dolayı daha bi terbiyeli daha bi güzel gözüken sözlüğün gerçeğidir.