bugün

çoluk çocuğun ve inci sözlük gibi +18 sözlük yazarlarının sözlükte yazarlık yapmasından kaynaklanan vahim durumdur.
sözlüğün kalitesinin yerlerde olduğunu gösterir.
trollerin fazlalaşmasıyla ve beyni yerine aşağı bölgesi çalışanlar sayesinde oluşan sonuç.
hadi toplaşıp ağlayalım....
üstte sağ köşe de işine gelmiyorsa "siktir git" butonu var. onu kullanmanı tavsiye ederim.
artık iyice sıkıntı vermeye başlamış eleştiriler zincirinin son halkasıdır. bu ve benzeri eleştirilerin yapılacağı bir zaman diliminde en az iki bilgi entrysi girilip sözlüğe katkı sağlanabilirdi.
troller kadar sözlüğü eleştirip herhangi bir çözüm üretmeyenlerin de sözlüğün gerileyişinde payı olduğuna inanıyorum. onlar da troller kadar sözlüğe zarar veriyor.

not: bu iddia herhangi birine yanıt vermek amacıyla yazılmamıştır. tek amacı, sözlükte giderek artan özeleştiri yoksunluğu, yapıcı eleştiri eksikliğini sorgulamaktır.
maalesef ki içinde bulunduğumuz durumdur. yok aldatmalar, yok o güzeldi, bu yakışıklıydı, bu tip insanlar neden yaşıyodular falan filan. bi egoistlik bi aynaya bakmamazlık.

bıktırdınız be ergenler.

özellikle de demin gelmiş olan "ben yakışıklıyım" mesajından sonra daha da iç burkmuş olan gerçektir. üzmüştür, üzmektedir.
Aslında bir nevi Türk Gençliğinin vardığı noktayı da işaret eder bu durum. Dayatılan siyasi baskı, hiçbir şey düşündürmeme çabası, beyin öldüren diziler ve tv programları, malesef küçük bir kesimin katıldığı kültürel aktiviteler, az kitap çok laf.
Sorgulamama..
Biz ceza olarak belgesel yayınlayan bir ülkeyiz.
Üzülerek belirtmeliyim ki,Sözlük daha da beter olacaktır arkadaşlar.
(bkz: harbi mi)
(bkz: ciddi misin)
(bkz: oh my god)

kisacasi sozluk bitmis, kesin bilgi yayalim.
sozlugun ciddiyetini yitirmesi durumu.
Garip değildir, zira hiçbir zaman tam anlamıyla ciddi olmadı. Burası bilim yuvası değil, en nihayetinde bir eğlence noktası. O kadar kitap vs dururken Bilgiyi burada arayan da salaktır kimse kusura bakmasın.

Ciddiyet isteyen ahmet Necdet sezer ile kanka olsun.
Altı sene önce olan olaydır. Ama böylesi daha neşeli oldu.
Nedeni tamamen 11. Nesildir.

Şaka değil ciddidir.

Dikkat ederseniz bu başlıkta bile entry yerine forum/sohbet tarzı entry dolu ortalık. Teker teker hepsine baktım. Alayı istisnasız 11. Nesil.

Artık geri dönüş yok maalesef.