bugün

ortam yapar geyiğin alasını kurarız gibi düşüncelerle gelir. kutuplaşmaları görür. sosyal olacağım diye gelir asosyal biri olur çıkar. ama en önemlisi insanları tanır.
Dünyayı girdikleri entrylerle değiştirebileceklerini sanarlar: Bu iş onlara heyecanlı ve karizmatik görünür sanırım.
dün yazar oldum. umudum, sözlükte kıdemli olmak. ortam çok iyi.
canlı yayında açık konuşup sözlüğü kapattırmak istemiyorum ama böyle de olmuyor gençler.

bu kadar zorlandığınızı görünce üzülüyorum inanın. bir abiniz olarak, bu olaya bir el atıp, yeterli sayıya ulaşırsanız derslerle sizi destekleyebilirim.

çünkü şu anda videodaki gibi savunmasız ve çaresizsiniz.

https://www.facebook.com/...43&type=2&theater

yerim.
bazilari trollere cevap veriyor ciddi ciddi, icim yaniyor sozluk.
neyse siz yine de kaybetmeyin umudunuzu.

tanim: sozluk yazarlarinin umutlari.
karı kız düşürmek.
kızlar teklif ediyormuş.
Bir kişinin yazdıklarımı görmesi için gelmiştim. Baya da oldu geleli. Gördü de herhalde. Elime ne geçti, hiç.
Hiçbir konuda umudum yoktu. Hala da yok. Hadi eyv.
Başta sözlükteki yazarların kültür ve mizah seviyesini üst düzey sandıkları için bilimsel, tanımsal entry'ler girmeye çalışarak sözlüğe bir katkım olsun dışlanmayayım şeklindedir.
Daha sonra sözlükte bazı yazarların nickaltlarına girilen sayısız entryi görüp onlara özenerek popi olma şeklinde bu umutlar yön değiştirebilir.
Son olarak umutları kırılan toy yazarımız boynunu bükerek yoluna devam eder.
Ortamlarda uludağ sözlük yazarıyım diyip ortamın yılanı, fenomeni, hayret edilen, arzulanan adamı olmaktı.

Ha dedim de ne oldu? Yarısının tepkisi

- uludağ sözlük ne amk! Oldu diğer yarısı sadece kahkaha attı silklemedi beni*