bugün

seri eksi saldırısına maruz kalan yazardır.
üstüne gitmeyin adamın.
senden başka hangi iyi sözlük var ki ona gideyim diyen ve bildiği doğruları yazmaya devam eden ve de moderatörlerin insafının ölmediğine iman edip,varsa bir haksızlığın,yanlış anlaşılmanın er geç telafi edileceğine güvenenen kişilerden olmasını ümid ettiğim zattır.
itü sözlükte zeka,ilim,anlayış yok; ekşide yazılmamış şey yok,yazan da acayip çok diyerek küsmemelidir kanımca.
ben sayfasında "x nesil küs yazar" şeklinde bir ibareyi hakeden yazar.

(bkz: sana çok kırgınım sözlük)
çoğu ulu sözlüğe değer katmıştır bu zamana kadar ama küsüp gitmenin bir boka yaramayacağını anlamamışlardır.

trollerinden ya da moderatöründen bıkıp gitmek her zaman kolaydır. zaten çoğunun ekşide hesabı olduğu için burayı siklemeyip basar giderler. lafa gelince hepsi de ulu sözlükteki ortamı severler. amma ve lakin kolayına kaçıp gidip ekşide veya itüde yazarlar. bilmezler ki; burayı ulu sözlük yapan ünlü trolleriyle, liselisiyle, oy kıtlığıyla ve hatta moderatörüyle ulu sözlüktür. yok öyle basıp gitmek. eğer gerçekten bu sözlüğe değer veriyorsan kalıp burayı daha iyi yapmak için çaba harcarsın. moderatöre laf atıp sonra gitmenin çaba göstermekle alakası yoktur.

mutlu değilseniz o ayrı ama yapmayın be kardeşim. küsüp gitmenizin ne sözlüğe ne de size hiçbir faydası yok.
Naif karakter?.*
(bkz: tamam).
çok da üzerine gitmemek lazım. belki alıngandır biraz. *
Bir kaç burdan telefonla konuştuğum yazar var. Sözlüğe küsmüşler.

Adama bi gülme getiren yazarlardır. Evet.
Ben bir keresinde küsmüş. Tribe falan girmiştim, ağlamıştım hatta inci sözlüğe girip burayı kötüleyen, aşağılayan, hor gören entryler bile girmiştim amk.