bugün

yari$maya istanbul'dan katilmaktan cok daha farkli bir dramdir. bildiginiz gibi bu amerika denen e$$ek sipasi yer ba$ka bir kita oluyor. bu kita gozunu sevdiiim turkiye ile son derece fahi$e duygular ta$iyan bir saat farkina sahip.

10 saat mnskym 10 saat! burda sozluge yazma vaktim geliyor, keyfim yerinde iki uc entari cakiyim diyorum, o da ne, herkes sizmi$.

cuma lan bugun uyumayin laaan. gerci sizin orda cumartesidir herhal. i$in kotusu yaziyoruz yaziyoruz kimse okumuyor yaaa. sonra da ba$liklar tarihe kari$iyor, bir nevi zamanin otesine gidizliyor.

aglamak istiyorum acun, memedali bey bari utu verseniz?
muhtemelen s.s.c.b.'de yasayan yazarlar ile sıkıntı yasayan ve kübalilarin katilimi ile hazin bir pozisyona düsen yazarin dramidir.

butun bunlara ek olarak evinin damina uzay araci inmesi hasebiyle bütün galaksinin en beleşci ve kıllı mahlukati alf'i sirtinda tasimasiyla drami duble olacak yazardir.
her ne kadar 10 saatlik bir farka gore iyi olsa da 7 saatlik fark yasayan yazarlarin da muzdarip oldugu dramdir.

siz vermeden ben bkz i vereyim :*

(bkz: sozlukculerin aslinda demek istedikleri)
sözlüğe Türkiye'den katılan ve deli gibi uykusu oldugu halde gözleri şişmiş her kıtanın sabahını 1 kere yaşamadan rahat etmeyen yazarinkinden daha kötü olan dramdır. (bkz: empati)
millet deli gibi muhabbet edip ,cati catir entry girerken
futbol antremaninda kicindan terler akan insandir..
yorgun bir sekilde gelip dus aldiginda..
8 saatlik farktan dolayi sozlukte kendi basina veya diger bahtsiz yazarlar ile
takilir.
hafta sonlari sabah antremana hafta ici sabah okula gittigi icin sozlukteki kimseyi taniyamaz..
mesela türkçe'si pek iyi değildir.
cümle kuramayarak da dramı gözler önüne serer.
"sözlüğe amerika dan katilan yazarin drami" demeyi beceremez.
24 saat aktif, harıl harıl bilgi ve tespit entarisi gireni, troll ağını şöyle bir atıp takılanları mı bakanı, gece gündüz demeden ideolojik yazılar yazanı mı dersin yani her daim times meydanı canlı gibi bir sözlükte yazarın dramından çok uzun metrajlı macera filmi olabilir. *
(bkz: hadi dostuuum eğlenmeye geldik)