bugün

sol frame in, siyasi yada gereksiz dini başlıklarla dolmasından rahatsızlık duyanların kaçış arayışı.
(bkz: sözlüğün gidişatından endişe duymak)
sözlükten uzaklaşma isteği başlığı açarak değil, sözlükten uzaklaşarak karşılanır. bilmem anlatabildim mi?
kendi isteğinle olmasa bile bu gidişatla mahkeme kararıyla oluşabilecek istek...
(bkz: siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir)
her sözlk yazarının geldiği bir yol ayrımıdır ve genellikle uzun bir uzaklaşmanın ardından ara sıra girip ne var ne yok diye sözlüğe uğramaktır ardından gelen dönem.
dönem dönem, sözlüğün hakaret ve provokasyon barındıran entrylerden geçilememesinden dolayı, kişinin sözlüğe soğumasından kaynaklanandır. ayrıca kişinin gerçek hayatta meşgul olduğu işlerin getirdiği yoğunluğun altından kalkamamasını takiben yaşadığı derin fiziksel ve psikolojik yorgunluk, ona sanal alemde bile boş zaman fırsatı tanımayabilir.
Anlaşılamadığı gibi hain saldırılara maruz kalmaya devam ettiğini fark etmiş yazar isteği.
Aslolan fenerbahce dir hala galatasaray düşmanlığı yapıyor.
Hotchner from abberline ve abberrline sırf beni kızdırmak için eski nicklerime benzer nick alıyor, bana gereksiz ve anlamsız kin tutuyor.
Zenn lavian’ a beni unutmasını rica ettim, yine ricamı önemsemeyip hakkımda yazmış.
Albay kemal boş yapıp duruyor.
Ölçüsüzlük ve egoistlik yoruyor.
Güvendiğim yazarlar, mesela yasak merve, bile beni alaya alıyor.
Çok saygı duyduğum bi derdim var bütün sokak köpeklerinin tehlikeli olduğu yönündeki hatalı genellemeye destek veriyor.
Grinch zaten bodoslama bütün sokak köpeklerini hedef gösterip hatanın kralını yapıyor.
Dün kalbim ağrıdı, rahat bırakılmayı rica ettim, yine beni kırıp saldırdınız.
iyi niyetimi de, anlayışımı da yok saydınız.
Size bir şey diyemiyorum ya, o kadar ricayı duvara yapsam uyardı, siz uymadınız.
Sadece “ yazıklar olsun “ diyorum.
Bu sadece bir ara olacak. Döndüğümde cevap hakkı doğmuşsa da çatır çatır kullanacağım. iyi niyetimi hak etmiyorsunuz çünkü.
Çok kırgınım size.
döndüğümde dediği de akşam 8 buçuk falan...
bazı şahıslar yüzünden uzaklaşmak bana mantıksız. klasik bir sözlükçü lafı : benden uzak ama mutlu olsun diyelim.
Uzak olması gerekenin kim olduğunu sonunda anlamış.
kafa var bu çocukta da jeton çok geç düşüyor. yıllar sonra. uzak olunca bakalım mutlu da olacak mı?
Kendi fikirlerini zorla başkalarına kabullendirmek isteyenlerden duyulan uzaklaşma isteğidir. kimsenin seninle aynı şeyleri düşünme ve savunmak gibi zorunluluğu yok ki.

Aksi halde hepimiz abberline olurduk. Ve kimseden Bi farkımız da kalmazdı.

Sözlükte (bkz: hepimiz abberline ız) sloganı atmamızı istiyorsun. Ne istiyorsun zavallı seni *
güncel Önemli Başlıklar