bugün

uzak bir ihtimal zaten sözlükte kız yok ki..
ben bir tane düşürdüm.. ve sanıyorum ki aranızda bu konuda en şanslı kişi benim.
düşer efendim çok güzel duser. düşmesi önemli degilde, tutabilir misiniz acaba?
bugün de düşmedi. oltaya gelmiyor bu kızlar.
Işte şimdi Sözlüğü bir ağaca benzetmek uygun olabilir. Kadın yazarları da ağaçta yetişen meyveler olarak düşündüğün zaman işlem tamamdır. Meyveyi düşürmek için ya ağaca taş alacaksın, ya sallayacaksın ya da çıkıp elinle toplayacaksın.

Taş atma işlemini burada sözlüte yazan bayanlara bok atarak yapıyor bir çok kişi.

Sallama işini ise, ben şöyle takılıyorum, şuna sahibim gibisinden yapıyor bazıları.

Çıkıp eliyle meyveleri toplayanlar ise yok denecek kadar az.

Işte bu üçünden birisini yapabiliyorsan, neden olmasın ?

Ps : taş veya sallama ile düşen meyve, çarpma etkisi ile hasarlı olur. *
Güldürmeyin benidir.
ev akadaşımın gerçekleştirdiği rutin aktivite. adam ekşi sözlük'te yazar ve prensip gereği nickini söylemiyor. arada bir kapımı çalıp "abi iki sigara versene kızla konuşuyorum" deyip odama geliyor. düşürdüğü kızlara en sonunda "seninle birlikte olamam üzgünüm" deyip hepsini teker teker gönderiyormuş. cizıs kırayst!
ayaklarına çelme takın olmadı gerilenip koşarak sırtlarına uçan tekme atın düşmezlerse şerefsizim...
Azıcık donanımlı olup bilgi birikimini gösteren ve esprili bir dil kullanan erkek için çocuk oyuncağı.
Siktiret amk
ne gerek var.
(bkz: sözlükten harun abi düşürmek) ile sonuçlanacak girişim.
Dikkat edilmezse beyaz donun ifşasıyla bitecek eylemdir. Olm Sözlükteki kızlar sizi düşürür de haberiniz olmaz.
nasıl yani çelme mi takıyoruz ? (bkz: kız düşürmek)
çok kolaydır, ama öyle şeylerle uğraşacak vaktim yok. biraz zaman kaybı hemde güzel insanlara umut verip yarıda kesmeyi doğru bulmuyorum. * lanet olsun içimdeki insan sevgisine. *
Bu aralar isler kesattır.
ancak çelme atarak düşürmeyi planlayan erkektir.

şöyle bir şey vardır ki bu tip erkeğin elinden sosyal medyayı al karşı cinsle iletişime geçebileceği farklı bir ortam yaratamaz mk.
Resmen ben kızım diye bagıran yazarlar var. Bu sebeple zor olmayandır.
Sözlüğün yerden yüksekliği ile düşen kızın alacağı hasar doğru orantılıdır.
dikkat edin de kız sizi düşürmesin denen hede.
bir türlü beceremediğim eylem.
(bkz: düşsel paradigma)
Asosyallerin yapamayacağı eylem.

Sanal seks mi yapacaksınız aq. Net.
sözlüğe ddos atılarak yapılabilecek eylem. aşırı yüklenen server sonucu bir anda bağlantısını kaybeden dişi kişi kendini bir anda sözlüğe giremez bulacaktır.
Çelme takarsanız düşebilir ama ibne misiniz kızları niye düşürüyorsunuz?!
bu başlığa yazarak yapılamayacağını düşündüğüm eylemdir. bak şimdi ben de yazmış oldum ama kızlar öyle değil tam olarak ehem öhm.