bugün

ilk başta ayağınız yerden kesilse de sonrasında fazlasıyla üzülmenize neden olandır.

arkadaşlar beni pek tanımıyorsunuz. kısa sürede burada bulundum. ukalalık yapmak istemem ama güzel bir kız olmam nedeniyle, hohoho, her zaman ilgi üzerimde oldu. ancak buradaki gibi bir ilgiyi asla hayatımda görmedim.

direkt asılan da oldu, feyk hesap bu diyen de. ilginin her türlüsüne, hücumun envai çeşidine maruz kaldım.

ama "biri" farklıydı. hem yazdıklarıyla hem fiziğiyle aklımı başımdan aldı.

istanbuldandı. çok direndim ama onun o sıcacık gülüşüne ve kalbime yenik düştüm. çıkmaya başladık. çok güzeldi her şey. her anlamda.

ama günden güne mesafe, kıskançlık, özlem hepsi üst üste bindi.

önce yazmamı yasakladı. tamam yasaklamak ağır oldu. her entrym batar oldu. ben de bıraktım. neredeyse 4 aydır yazamadım bir şey.

şimdi o silik. ve eminim yeni hesabıyla kontrol ediyor. önce ona sonra size sesleneceğim:

* ben yine burdayım adam. sana inat yazmaya devam edeceğim. günümü gün edeceğim.

* beyler bayanlar sözlükten biriyle asla ama asla birlikte olmayın. kaçıp geldiğiniz bu sosyal alem bile zehir olur sizlere!!!!
"gün geçmiyor ki bir liseli ergen vakası yaşanmasın"

düşüncesi uyandıran söylemdir.
neden olmasındır. birlikte derken nasıl bir birliktelik onu bi anlayaydık.
söylemesi ayıp ama güzelim. facebook ergeni ölü taklidi yapın gider.
(bkz: tek kelime kişiyi anlatmaya yetebilir)
(bkz: geçen yine veriyorum)

çıkmaktır o birlikte olsan duramazdın.
Ilginin envai cesidini görmesine rağmen bikmamasi da ayri bir ironi.
Yine ilgi bekliyor sanirim, bu başlığın başka aciklamasi yok.
ne alakası var lan beyanıdır.

sen boka konduysan herkes mi boka konacak.

hatunum her yerde karşıma çıkabilir.
"Her topal atın bir kör alıcısı vardır." atasözünün ispatı olan yazı. Hayat ne garip lan.
(bkz: kim siktiyse artık)
Biz kızlarla toplaşıp çay içiyoruz. içmeyeh mi?
Benim yakın zamanda yaptığimdır. Diğerleri gibi değildi ama olsun.
Kac senedir bu sozlukteyim konustugum kisinin kiz olduguna sadece bi kere emin olabildim.
Aslına bakılırsa insanların sosyal ortamda tanışması normal yollardan daha yaygındır. Ve bunun instagramdan faceden değilde sözlükten olması daha mantıklıdır. Kişiler burada dini siyasi kişilik karakterlerini başka yerlere göre daha iyi yansıtyor diye düşünüyorum. O yüzden daha sağlıklı bir ilişki yaşayacağın birini bulmak daha kolay olur.

Taliplerimi bekliyorum.
Riks budur atraksiyonu. Belmondo abimiz ve Ursula ablamıza rahmet okutarak kendinizi, hatta kimin kimi düdüklediğini oturup burada okursunuz.
Beyaz donu unutmayalım.
Birlektelik derken, arkadas olsunlar yeter bence.
olma ihtimali yüksek olaydır. yalnız erkekler olarak dikkat etmeliyiz. çünkü kız gerçek ortamında birlikte olacak birini bulamayıp buradan medet umduysa durum çok vahimdir. kese kağıdı bile kurtarmayabilir.
başlığı okuyunca birlikte olduğum hatunların nickleri gözümün önüne geldi.

arkadaşlık iyi de sevgililik yapmayın, en azından ben bir kaç deneme yapmış ve hepsi epic fail olmuştur. denemeyiniz.
görsel
Bir kahve icmeyi, neden bu kadar yoboz haline getirebiliyorsunuz ki, Yasak aşk degildir. Nasil bakilirsa öyle görünür hayat.