bugün

herkes ' benim ' yazıp, sözlükteki varlığını kanıtladıysa lütfen çıksın, kasıyor başlık.
Ben ben ben ben.
burada bile yokluğum hissedilmemiş yuh ama.
Sözlükten ayrılsa yokluğu hissedilmeyecek yazarlar listesinde bile yokum be!
sozluk disinda da hayatlari olup,.buraya sadece yazip cikmak icin giren yazarlardir. evet ben. sozlukte toplasan yarim saat anca kalmisimdir. yazar cikarim kimse de bilmez.
Strategy net.
Sonunda birileri beni anladı be.

Hissetmezdiniz ama şimdi buraya yazdım ya işte şimdi değişen birşey olmayacak. Yine hissetmezsiniz yani.
şüphesiz o yazar benimdir.
Beni de yaz, yaz amk.
Dahil olduğum güruh. (bkz: kim siker yalova kaymakamını)
(bkz: high)
ben gittim, kimse hissetmemis. Valla bi alinmadim değil.
(bkz: Bilinmezlik teoremi)
(bkz: ben de nişantaşı çocuğuyum) beni niye dışlıyılar ki.
illa ki yokluğunu hisseden birileri olan yazarlardır. Daha dün gitti bir tanesi. Belki siz onu bilmiyorsunuz ama kıymetli bir yazardı. Böyle kıymetli olup da varlığı hissedilmeyen insanlar kaçıyor işte. siz onları okumadıkça, değerlendirmedikçe. Yokluğunu hissediyorum ve bir çok defa da hakkında entry girdim dün gidişini gördükten sonra. ModerasyonA mesaj bile attım. Çok garip ya, çok garip.

Edit: bunlardan biri de benim.
ismini yazdığınız herkesinki farkedilir .
şu ana kadar gidenlerin hepsi.

hiç hissetmiyorum.
Bu üzüntü durumu, bu durumun sizin ne kadar şeyinizde olduğuyla alakalıdır.

Umrunuzda.
(bkz: la sagrada familia). itiraf ediyorum, başlığımda benimle ilgili sadece 3 girdi yazılmış... ne desem bilemedim şimdi
Biri de benimdir.
Birileri de benim, evet.
Uzun sure girmediğim oluyor bir Allah'ın kuluda kardeşim gözükmüyorsun ortalıkta demiyor . Benim de icinde bulunduğum grup.
10 gündür çaylağım, kimsenin umrunda olmadı.

(bkz: tantuni ve limon)
Chicago Woman diyorum ben.
zall. entry solda.
güncel Önemli Başlıklar