bugün

Sadece cinsel içerikli başlıkların olması yazma hevesiyle dolu olan çaylak yazarın tüm hevesinin içine sıçıp sözlükten tiksinmesi hadisesidir.* 10 başlığın 8 inin cinsellikle ilgili olması ve ortamda da sadece abazalık peşinde koşan ergenlerinin bulunması tiksintiyi daha da arttırmaktadır.Bence bu kişiler inci sözlüğe dönmelidir. * * ya arkadaşlar cinsel içerikli geyik başlıklara karşı değilim ama sabah akşam da bunun yazılması beni tiksindiriyor.Böyle efenim cool olalım dini içerikli başlıklar açıp onları ezelim bilmem kemalistlere saldıralım komunistlere dalalım şeklinde düşünenler yapmayın yazıktır günahtır.ya bu sözlükte kemalist veren kızlarla türbanlı veren kız diye bir karşılaştırma bile yapıldı.*
fazla acele etmektir.

hay ben aklımı.. 2 yıldır tiksinemedim lan.
00:00 dan sonra sözlüğe girildiğine işarettir.
(bkz: iyiye özendirme mücadelesi)
(bkz: pes yok)
ben ergen değilim. sexle işim olmaz. sexten başka konular konuşabilecek çok kültürlü çok olgun birisiyim. eşeyli değil bölünerek ürerim.

hocam eyvallah da senin modelden çok var be. hadi işine.
o değil de, sıçmak filan... ben de tiksiniverdim iki dakkada. öff bakmaz olaydım amuaoyum.
*
doğal seleksiyonun başarılı olduğuna işaret eder.

sözlük ortamları çoğu kişi için zaten başlı başına bir sinir harbidir ve herkese göre değildir.
burada yazılanları okuyup için için kızmak sinirleri bozmak, uykuda görülen rüyayı, uyandıktan sonra bile sanki gerçekten olmuş gibi ciddiye almaya benzer.

bir nevi deşarj tesisi olan sözlükte .mlı gtlü başlıkların olması kaçınılmazdır. hassas bünyeler küfür içerikli, siyasi, ayrımcı, dahası troll'lerin sadece, yazarları kızdırıp eksi oy almak için açtığı başlıkları ve entrylerini okumayıp es geçerek sözlüğün keyfini gayet güzel çıkarabilir efendim.
* *