bugün

--spoiler--
evet sevgili seyirciler bu gece size yozgattan sesleniyoruz
--spoiler--
elimizde yozgatlı olupta yozgatta bulunan yazar mevcut değildir.
kütüğü yozgata kayıtlı olupta genelde yozgatta ikamet etmeyen yazarlardır. yozgatta yaşayıpta lise caddesinden başka gidecek yeri olmayacak kadar kapsama alanı dar hemşerilerim ne arar la sözlükte.
benim de içinde bulunduğum topluluktur. hem de yozgat'ta ikamet etmekteyim. ama sözlükte sayımızın az olduğunu düşünmekteyim.
yozgat ta ikamet etmesemde yıllar boyunca yaşadığım şehirdir güzelim yozgat. unutulur mu saat kulesi, işhanı...
her haliyle yozgatlı olan biriyim ve yozgatımızda ikamet etmekteyim.
yozgatlıyım çook tatlıyım.
sayısı gittikçe çoğalan guruptur.yine de yüz de 3 ü yozgat dışındadır diye düşünüyorum. toplanıp arabaşı yense ya.
Yozgatlıyım evet ama tatlı olup olmadığım ise benim problemimdir.
(bkz: yozgatı bombalama isteği)
yozgat. memleket ismine bak kendine hayrı yok. insanından ne beklersin lan. bir de aleviler ise hiç çekilmezler, defolup gitsinler.
Bir testi kebabı yApsalar da yesektir.
Tehlikeli adamlardır.

Bu adamlar ölünün üstene sıcak su döküp sikiyorlar dikkat edin.
Saklanacak 'bir şey' yok, 'bir şey' 'deneyecek de' olsanız, deneyecek kadar bilginiz yok. Küçümseme amaçlı yazılar yazarken, o konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmaya ve Türkçenin dil kurallarına dikkat edilmesi tavsiyemdir. Hakeza bunlar olmazsa, dikkate alınmak bir yana, denenen kişi olunabilir. Yozgatlı olabiliriz, evet, fakat bu demek değildir ki cahiliz. Unutulmaması gereken son nokta ise, Yozgatlılar değil, cahiller dikkate alınmaz.
Arsiz
Absolute zero

Ve daha niceleri.
Ccc cafer lalek ccc
Bazıları Mevsiminin gelmesiyle arabaşı toplantısı planı yapan yozgatlılardır.
Yobazın önde gideni yazarlardır.

Kendimden biliyorum.
bilal şahin külliyesinde öğlen namazını eda ettikten sonra çamlığa testi kırmaya çıkan yozgatlılardır.
kimler yoktu ki aralarında!
uzun saçlı aydınlar,
inatçı komünistler,
nietzche bıyıklarıyla yaşlı, sovyet filmlerindeki jönleri andıran yüzleriyle genç jönler,
kafası traşlı talebeler,
bunların arasına yanlışlıkla karışmış yozgatlı denebilecek sivaslılar,
hiç kimselere benzemeyen arsızlar,
mourice thorez'e ya da mourice chevalier'ye benzeyen babayiğitler?

hepsi de çelikleşmiş dimdik?
Lan madem bu kadar kalabayız bir gün toplanıp zirve yapsakya. Sonra çorum osmancığı fethetmeye gideriz.
Pandemiden dolayı arabaşı partileri düzenleyemediğimiz yarı hemşehrimlerdir.

Selam ederim.

Abi ben naptım? Oturmuş televizyon izliyorum kddkdkd.

Köylüyüm. E hadi Ne olacak? Hiçbir zaman bunu utanç olarak görmedim.
Ben insan ayırmam. Yozgatlılar hariç. O yüzden rica ediyorum beni donuzlasınlar.
çok özür dileyerek ;

yiyeceksin yağlıyı, si.eceksin yozgatlıyı demek istiyorum.