bugün

ulusalcıların vatansever olduğu dönemler 2007 falandı. şimdilerde en büyük ulusalcı geçinen perinçek tayfanın kimlere yanladığını görüyoruz.

artık ulusalcı demek akp nin çanak tutucusu demek maalesef.
--spoiler--
ulusalcıların vatansever olduğu dönemler 2007 falandı. şimdilerde en büyük ulusalcı geçinen perinçek tayfanın kimlere yanladığını görüyoruz.

--spoiler--

"3-5 çin köpeği= bütün ulusalcılar" genellemesi çok yanlış.
--spoiler--
--spoiler--
Yav perinçek her devrin adamı ne işi olur milliyetçilikle ulusalcılıkla falan. Bir dönem apo iti ile kol kola bekaa vadisindeydi, ergenekon falan oldu vatansever çıktı, 15 temmuzdan sonra rte'ye yanladı. %1 bile alamayan bir şahıs. sırf gündeme gelmek için güce yanlayan içi geçmiş bir herif.
Yalan lan bu ex ülkücüler mhp çamurda yuvarlanmaya başlayınca ulusalcı edebiyatı yapmaya başladılar.
--spoiler--

dedi hdp'nin çanak tutucusu.

--spoiler--

O entryden şu sonucu çıkartmak, benim gibi birini chp li, hdp li veya kk destekçisi sanmak gerçekten büyük başarı. Tebrik ediyorum.
hiç şüphesiz ki içinde bulunduğum hadise. yüce tengri türkü korusun.
--spoiler--

senin gibi kıvıran birisindense direkt hdp'liyim diyene daha çok saygı duyarım en azından içi dışı bir. daha geçen kendin diyordun hdp ile ittifak kurarak çok iyi yaptık diye şimdi kıvırıyorsun.

benim akp hakkında bir tane bile olumlu entrym olmadığı halde sırf dersimli kemal'i eleştirdiğim için bana gizli akp'li iftirası atan şahıs sürekli dersimli kemal'i yaladığı ve ona toz konduramadığı halde kendisine kılıçdarist denmesine bozuluyor.

--spoiler--

düşük zekalı siyasi sığıntı zat…benden bahsederken kullandığın üsluba dikkat etmeni tavsiye ederim…zira benim ağzımı açtırma…daha geçen gün bahçeli güzelliyordun sen nerede kaldı kemalistlik? Ben kimseyi yalamam siyasi olarak çizgim atatürk tür senin gibi ideoloji ardına da saklanıp burada gizli propafanda yapmam.

Siyaset senin gibi çoluk çocuğa göre iş değil, anlayabileceğin bir bilim dalı hiç değil.

Yallah kızlarsoruyor a sen bir zahmet…zaten habitatın orası.