bugün

eksi oy verenler belkide ibne değildir.
eksi oy verenler belki abdullah öcalan ı falanda sevmiyorlardır.
eksi oy verenler belki pkk dan nefret ediyorlardır.
belkide birilerine bölücü diyenler asıl bölücüdür.
belkide eksi oy bu tür entirilerin çoğunda küfür olmasından kaynaklanıyordur, ayrıca bu yazılanları belki anne babalarda okuyordur ve o küfürleri görmek istemiyordur.

belki şu akla gelebilir: küfür edilecek kişiye küfür etmeyelim mi?
et ama ettiğin bu küfürü sözlüğe yazma. sanki sözlüğe yazmayınca küfür olmuyor mu?
(bkz: ibne)
(bkz: fahişe)
(bkz: piç)
(bkz: şeref yoksunu)

evet bu küfürleri etmek istiyorsan et bana ne,
ama yazma. unutma yazmasanda bunlar yine küfür.

not: ve şimdi derin bir nefes al ve baştan başla.
kimsenin yazmaya cesaret edemeyeceği yandaşlardır.
(bkz: işte o üyeler)
pkk ile aşağılayıcı entryileri eksi yağmuruna tutan yalamalardır.
(bkz: götten element uydurma sanatı)
mikrop gibi her yere bulaşan bir örgütün, güzide sözlüğümüze de sıçramış bir kaç tane temizlenmesi gereken hödö'leridir yalnızca...
gaz odasına toplayıp sabun yapılasıcalardır.
mide bulandırmaya başlayan konudur. yeter be kardeşim. sen avaz avaz bağır kimse benim demeyecek. hem neden desin ve sen kimsin ki? gelmiş burda gerçekten hakeden birilerine de olsa küfür edip tatmin mi oluyorsunuz anlamadım gitti. herkes biliyor zaten öyle olduklarını bunların. neden hatırlatma gereği hissediyorsunuz ayrıca. eksi verilmiş de bilmem ne. verilmiş olabilir. hatta birini de ben verdim. yazını beğenmedim verdim. rahatladın mı şimdi. küfürsüz yazman gerektiği için verdim. var mı ötesi be kardeşim. sözlük formatını kaç defa okudun bilmiyorum ama bir daha okumalısın, kafa basmıyorsa bir daha bir daha. adama zorla silinecek entry yazdırıyorsunuz. ucuz kahramanlığın lüzumu yok kimseye faydası da yok.
bu yandaşların bazıları da itü sözlükte bulunmaktadır. eleman* 'pkk'nın varlığının sebebi türk ordusu' derken kimse bir şey dememiştir. ne nick altına bir şeyler yazılmıştır ne de moderasyon sesini çıkarmıştır. tanık olmuşluğum vardır bu tiplere. insanlar sanırım korkuyor bu tiplerden ya da alıştılar artık.
Çok daha önceleride fark ettiğim ancak seri eksi oy veren ibnedir diyerek hiç ilgilenmediğim ancak daha sonra fark ettiğim bir durumdur. leyla zana hakkında girilen entryim ve pkk, bölücülük gibi terimleri kullanarak bu kansızlara küfür ettiğim entrylerim süper derecede eksilenmektedir. bu kadar çok pkk yanlısı ve bölücü sevdalısı vardır madem birisi çıkıp desindir benim diye. Ben burdan hepsine seslenmek istemekteyim.
Leyla zana fahişe, abdullah öcalan kansız bir piç, bölücüler ise babaları abdullah öcalan olan tiplerdir. eksi oy vermek artistlik değildir. çıkıp söylesinlerdir. evet efendim sessiz kalmayan bir toplumuzdur. gerekirse buluruz ve hadlerini bildiririzdir. hepsi şeref yoksunu hepsi kansızdırlar.
eksilerimin cogu bu kisiler tarafindan geldigi yüzde yüzdür.
dogustan komplekslidirler.
emine aynanın gençler sokakta taş atıyor sen sözlükten boş atıp tutuyosun diye azarlayacağı yazardır.
kürt faşizmi yapıp teröre destek verenlerdir. ancak bunların yanında insanlar ölmesin diyenlere de pkk yandaşı gözüyle bakan faşist türkler vardır. ayrıca pkklıya da olsa küfür edenlere eksi verdiğim veya bazı hukuksal olaylarda kanunları savunduğum için bana da pkk yandaşı gözüyle bakan çoktur.
anaları dağa kaçırılasıdır. babadan oğula nesildir bunlar.
http://inciswf.com/1288033921.swf
http://inciswf.com/1288033921.swf ''kimse kusra bakmasın bu başlığa benim yorumum böyle''.
Sözlükteki ipnelerle eşdeger olan, hatta anneleri kerhane mensubu yazarlardir.
Kim olduklarını bilmiyor olmama rağmen götverenin önde gidenleridir.
(bkz: colde buz arayan eskimo)
kesinlikle vardır bunlar.
bakın birazdan bunuda eksileyecekler.
bakıyorumda pkk ya karşı entyler eksilenmiş arada. bi benim değil tabiki.
hepsi orospu çocuğudur... *
babadan oğula nesildirler.
evlerini bulup tek tek yakmalı, değil mi? Klavye delikanlıları sizi..
analarının amlarına kadar gönderilmelidirler.

not: kimse böyle bigünden sonra terbiye vermeye kalkmasında kusura da bakmasın.
evlerini bulup tek tek kertilmesi gerekir.
küfrederek sevindirmememiz gereken sinsi tiplerdir bunlar.
Renksizgolge'dir. Derhal öldürülmelidir. Vatan hainliğinden yargılanması gerekir. idam cezası bu ülkeye geri dönmelidir. Acilen.