bugün

bilinen bir gerçektir. sözlükte sürekli ezilip aşağılanan, ikinci sınıf insan muamelesi yapılan kadınlar normal hayatta istedikleri zaman çoğu erkeği peşinden koşturabiliyor. istesek de istemesek de durum böyle.
sözlükte kadın aşağılanmasından başka bir şey olmadığı için dışarda tersi olması normaldir.
erkekliğini sanal alemden sunup, dışarıda abaza kesilen insanımsıdır.
sözlükte de kadın aşağılması yoktur aslında. bir kaç tip vardır daha önce yaşadıklarının yansıması olarak sözlükte bunu yansıtırlar. Her iki taraf içinde. Mesela er kişi aldatıldı ise onun için artık tüm kadınlar aldatır. ya da hatun kişi değer görmedi ise tüm erkekler öküzdür.

Oysaki nasıl kımıl kımıl kaynıyor özel sohbetlerde, yalaklıklar, karşılıklı pohpohlar. Yani dışarıda da böyledir içerde de.
ezikliklerini bu şekilde dışa vuruyorlar. bir şekilde birkaç sevgili deneyimi yaşamış olsalarmış, muhtemelen daha cool olurlardı. beceriksizliklerini nefretle dışa vuruyorlar. sokaktan geçen kızlara şşşş!!hüooop!! tarzı yaklaşımın, dışına çıkamamış denyolar sürüsü...
bir kedi ciğer ilişkisi olabilir.
insan hep elde edemediğini küçültürmüş, böylece kendi ezikliğini bastırıdığını sanırmış, mış mışta mış mış.

sözlükte kadınları aşağıladığını sananlar, penisine sünnetci ve kendi elinden başka insan eli değmemiş ergen veya kötü bir ergenlik yaşamış insanlardır(!).
sözlükte de peşinden koşturuyor. Bir kadın yazarın nick altına bakın bir de erkek yazarın farkı anlarsınız. Asıl erkekler ikinci sınıf. *
(bkz: kadına şiddete hayır diyoruz)
aslında verilen çoğu örneklerde ve önermelerde kastedilen şeylerin sadece küçük bir gurup ya da yüzdeye yönelik olduğunu bilip de bilmemezlikten gelmektir.

buna kurnazlık mı diyelim, yoksa reklam ya da manşet mantığı mı, işte ne dersek diyelim.
(#15815246) kişi kendinden bilir işi diye boşuna dememişler. görmediği kızlardan ilgi bekleyecek kadar abazan biri olmadığım için kendi adıma sevindim şimdi.

hala böyle başlıklar açarak bir kız tepki verecek diye pusuya yatanlar var mıdır acaba diyordum, o efsaneye inananların var olduğunu öğrenmiş oldum. yani sözlükten kız düşürmenin bu yöntemlerden geçtiğini düşünenler varmış hala.

"sözlükteki kadın anlayışı" lafının son zamanlarda tavan yapan kadın aleyhindeki aptalca başlıklar ve o başlıkların sahipleri için olduğunu anlamamış olan başka arkadaşlar da varsa söylesinler bundan sonra onlar için ayrı bir altyazı geçelim.

bu arada ciddi bir ilişkim var. bu başlıkla(bazı arkadaşların veryansın ettiği gibi) farkında olmadan bir kızın ilgisini çektiysem affetsin beni. akşam akşam beni kendime güldürttün be süper zekalı arkadaşım helal olsun sana.