bugün

benden önce yazar olanlar mı yoksa benden sonra yazar olanlar mı? gerekli açıklama yok.
Benim dışımda herhangi bir yazar olabilir. Ben olmadığım kesin. Kız olsaydım aynı şeyi söylemezdim ama fiziğim bayan fiziği gibi, zayıf uzun falan. Kız olsam ne canlar yakardım. Kafası güzel diyorsanız eğer, kafam her daim güzeldir. Kurtarır mı?
SOHbet ettiğim tüm bayan yazarlar.
yazdık yazıyorum az kaldı sıra bana gelecek.
pek yok. yıllar yılı yazarım şu sözlüklerde, bir kaç tanesini tanıdım belki, ama dünya ahiret bacım olsunlar, hiç güzeller mi diye dikkatli bakmadım. onları tenzih ederek sözlerime başlayayım;

hanım kardeşler, ekseriyetiniz değil dar zamanda, kıtlıkta gitmezsiniz yemin ediyorum. bazen denk geldikçe twitter sayfalarına bakıyorum, hep aynı 3-5 çirkin kaşar, kendi adreslerini yazıp duruyorlar. inanın kendimi zorluyorum, şu mübarek günlerde, allah'ın yarattığına hakaret etmeyeyim diyorum, vefakat sayenizde tuttuğum orucun bütün sevabı uçup gidiyor.

evrensel bir güzellik anlayışı var sevgili kadın sözlük yazarları. bakın, anlayabileceğiniz dille anlatıyorum, seviyenize iniyorum ki bu kadar aşağı ineceğimi düşünmezdim;

adriana lima=güzel
yıldız tilbe=çirkin

güzelseniz, ne iyi, paylaşın twitter'ınızı, formspring'inizi. msn falan bırakın. ama çirkinseniz, yormayın amına koyim insanları. siktirin gidin, uzak durun o başlıklardan.

anladınız?
anlamadınız. güzellikle iq arasındaki doğru orantı var tabi.
güzel yazmaya devam etsinler. *
bırı de benı bkzlamamıs. sözlükte bürokrası yok !!!!!
kendilerini ağırdan satma haklarının olduğunu düşünenn kızlardır. tabi piyasa kesat olunca hepsi şark kurnazı olmuş. ortalama sözlük kızı için:

görsel
benim içinde olmadığım bayan yazarlar bütünü.
bence de hatcee.
kafama peruk takıp biraz makyaj yapsam çoğundan güzel olabilirim. ahaha.
(bkz: karpuz güzeli)
Ruhsal değil ama bedensel olarak güzel varsa mesaj atsın bir şey deneyeceğim.
insan gibi konuşmayı bilen gayet samimi cana yakın ve hoş insanlar.
Güzelliği bedene indirgememek lazım.
önemli olan insan olmaları.
Var böyle tipler.
güncel Önemli Başlıklar