bugün

kimi galatasaraylı siker, kimi galatasaraylılara köpek der, sonra seviyeden bahsederler. galatasaraylı yazarların çoğu fenerbahçe ile ilgili hakaretlere tepki gösterirken, bu yazarların çoğu ise galatasarayı sikeceğine inanan bir kaç çapulcuyu alkışlar. böyledir fenerbahçe taraftarı.
en sivri dilli, en lafları şak diye yapıştıran, en zeki entryleri giren, sözlüğün mizah yanını düşünürsek en yaran başlıkları açan yazar türüdür.
yaşasınlar var olsunlar efendim.
an itibariyle başlığı en çok okuyanlar olacaklardır. zenci fobileri antep maçındada devam etmiştir.
(bkz: geçmiş olsun)
hepsi canımdır ciğerimdir. renkdaşlarımdır... gözlerinizden öperim *
(bkz: kara murat benim)
her durumda takımın yanında olan taraftarın sözlükteki hali
(bkz: jigsawer)
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: burju)
(bkz: bi sorun mu vardı arkadaşım)
fenevbahçe'nin her puan kaybı, yenilgisi, hezimeti sonrası 6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı başlığına entry giren ağlak yazarlardır. O başlık bir gün olur sol frame'ye gelmesi engellenirse ya moderasyon başlığına küfür edecekler ya da tek seçenek intihar olacaktır kendileri için. hani 1,2,3 değil be kardeşim. her yenilgi sonrası sarılacak tek dalınız o başlık mı yahu.* Ayrıca o başlık bile galatasaray taraftarını geçtim diğer tüm takım taraftarları tarafından fenerbahçeliler ile taşak geçme amaçlı kullanılıyor. haksızlar mı? bence değiller. yani her yenilgi sonrası ezik şekilde o başlığı sol tarafa getirirsen elbet verirler eline, koluna.
ligin bir gs galibiyetiyle bittiğini zanneden ağlak taraftarlardır...
biz fenerbahçeliyiz galatasarayı severiz*
an itibariyle kara bulutların üzerlerinde dolaştığı taraftar topluluğudur. lakin anladığım kadarıyla şu an sözlükte yaptıkları tek şey; sözlükte febe karşıtı gördükleri her entriyi okumadan eksilemek ve eski karşılaşmaları açarak kendilerini tatmin etme yoluna gitmek. tabii büyük komiklikleri de tam bu anda başlıyor işte. gülüyorum lan, inadına hem de. ohhh.
(bkz: ulku)
(bkz: hop)
(bkz: efendim dedik ya)
(bkz: betamax)
hayatin anlamini arayan adam
bir kaç tanesi var ki hiç çekilmez yazarlardır. tamam galatasaraylısı da var fanatik olan, konu futbol olunca saçma sapan konuşan, beşiktaşlısı da var. ama aynı tip fenerbahçeliler daha bir mal, sadece futbol konusunda değil herhangi bir konuda da zontalığını belli ediyorlar. biliyorsunuz siz onları, daha yeni çıktılar piyasaya. herkesin ak dediğine kara deyince bir bok olduğunu sanan,tahminimce yaşları 15-15 arası olan bebeler.
artık galatasaraylı yazarlarla uğraşmayı bırakmış fenerbahçeli yazarlarla uğraşmaya başlamış tiplemelerdir. skjfghjkdfhgjkdfg

komik lan bunlar.
hayatta olduğum sürece ben. * *
derbi kazanınca sevinçten çıldıran, her sezon sonu babayı aldıkları için tüm sevinçleri kursağında kalan yazar kesimi.
Derbi kazanamayınca sinirden çıldıran galatasaray'lı yazardan yeğ olan yazardır. En azından yenilince takımına bok atmayan yazardır. Yenilince de olsun kötü oynadık diyebilen yazardır. Güzel duyguların yazarıdır.

arnoldcivardagezen

ayrıca bkz: (#7663362)